Наявність штрафів від ТЦК можна перевірити в Опендатабот, функція стала платною

Українці можуть перевірити наявність штрафів від ТЦК за порушення правил військового обліку за допомогою сервісу Опендатабот. Для такої перевірки особі необхідно перейти у відповідний розділ і ввести свої ПІБ і дату народження.

UPD: Наступного дня, 11 липня, дана функція стала платною. Тепер наявність штрафів вже можна перевірити за 99 грн.

Після цього система видасть довідку про відсутність або наявність відкритих виконавчих проваджень.

Хто може накласти штраф за неявку до ТЦК

Штрафи за невиконання вимог законодавства щодо військового обліку мають право накладати уповноважені особи територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Які штрафи загрожують за неявку до ТЦК?

  • Чоловікам віком від 18 до 60 років, які не оновили свої дані у ТЦК та СП або не перебувають на військовому обліку, загрожує штраф від 17 000 до 25 500 грн під час воєнного стану чи за повторне порушення.
  • Штраф для громадян становить від 17 000 до 25 500 грн, а для посадових і юридичних осіб — від 34 000 до 59 000 грн.

Що буде якщо не платити штраф ТЦК

Несплата штрафу може призвести до його примусового стягнення з вашого рахунку або арешту майна, які надалі можуть бути використані для погашення боргу.

Що робити, якщо вказані помилкові дані щодо вашого штрафу

Щоб зʼясувати обставини відкриття щодо особи виконавчого провадження, їй необхідно звернутись до відповідного державного виконавця, який супроводжує його справу.

18 травня набув чинності закон про мобілізацію та військовий облік. Тож тепер усі військовозобов’язані з 18 до 60 років повинні протягом 60 днів (тобто до 16 липня) оновити свої облікові дані.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук