Укроборонпром відкрив перше іноземне представництво — офіс у столиці США

Державний концерн Укроборонпром відкрив своє перше закордонне представництво у столиці США, місті Вашингтон, повідомив міністр стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

Цей офіс слугуватиме платформою для реалізації спільних україно-американських оборонних проєктів. До його завдань належить взаємодія з місцевим бізнесом і держорганами, а також домовлятися про трансфер військових технологій.

«Відкриття Вашингтонського офісу найбільшого українського оборонного холдингу поглибить співпрацю української оборонки з американською та посилить нашу інтеграцію до оборонно-промислової бази НАТО», — написав міністр.

Укроборонпром — це найбільший оборонно-промисловий холдинг України, до складу якого входять понад 100 підприємств, що спеціалізуються на розробці, виробництві, ремонті та модернізації озброєння, військової та спеціальної техніки.

Раніше «Укроборонпром» і Rheinmetall, німецький оборонний гігант, відкрили перший спільний виробничий майданчик в Україні — цех із ремонту та виробництва бронетехніки. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук