Відтепер ТЦК формуватимуть повістки з допомогою реєстру «Оберіг», а не від руки

1

Кабмін ухвалив постанову щодо зменшення паперового навантаження на ТЦК та централізованого друку повісток, пише Міноборони.

  • Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів («Оберіг»), що суттєво спрощує та прискорює процедуру.
  • Міністерство оборони та Генеральний штаб ініціювали зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період.

«Раніше операторам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру Оберіг. Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису», — пояснють у МО.

  • Ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність.
  • Водночас зазначають, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився — повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися засобами пошти.

Нагадуємо, що відтепер українці можуть перевірити наявність штрафів від ТЦК за порушення правил військового обліку за допомогою сервісу Опендатабот.

Залишити коментар

Коментарі | 1

Пошук