EPAM і GoIT запускають бакалаврат Software Engineering — що про це відомо

 

GoIT Neoversity у контент-партнерстві з ІТ-компанією EPAM запускають бакалаврат Software Engineering. Для вступу потрібна скласти НМТ або мати сертифікат ЗНО 2021 року. Навчання на бакалавраті відбуватиметься дистанційно. Про це компанії повідомили AIN.UA.

Вступ розпочався з 1 липня, до 30 числа треба встигнути подати документи. Бакалаврат має офіційну українську ліцензію МОН, спеціальність 121 — «Інженерія програмного забезпечення». Після чотирьох років навчання випускники GoIT Neoversity отримують український диплом бакалавра EQF6.

У GoIT кажуть, що на третьому курсі викладання буде винятково англійською мовою, а навчання сконцентрують на реальних проєктах, які потім можуть стати портфоліо.

«Студентам допоможуть зі стажуванням в українських IT-компаніях, а індивідуальний «менеджер щастя» буде супроводжувати їх із першого дня навчання і до випуску. Дипломною роботою в Neoversity стане власний стартап, де студенти пройдуть усі стадії — від розробки проєктної документації до пітчингу інвесторам», — йдеться в релізі.

У GoIT Neoversity навчається понад 900 студентів магістерських програм, а тепер стартував набір на бакалаврат. Програму зробили EPAM, освітні програми якої реалізовані в багатьох країнах.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук