Як стати співвласником готелів «Козацький» та «Україна»: новий проєкт від Inzhur

Компанія Inzhur відкриває новий фонд Inzhur Hotel для народної приватизації двох найупізнаваніших готелів на Майдані Незалежності в Києві. Аукціон відбудеться вже 18 липня. Стати співвласником візитівок столиці може кожен українець, мінімальна інвестиція в проєкт — 4000 гривень. А прогнозована річна дохідність за 10 років — 10% річних у доларах США.

У блозі Inzhur розповідаємо, як інвестувати в Inzhur Hotel і як компанія планує розвивати легендарні об’єкти.

Умови інвестування у фонд Inzhur Hotel

Сервіс для спільного інвестування та володіння нерухомістю Inzhur відкрив новий фонд Inzhur Hotel, метою якого є участь у приватизації відразу двох готелів у самому центрі Києва. А саме — легендарних готелів «Козацький» та «Україна», розташованих на Майдані Незалежності. 

Як і у випадку з ТРЦ Ocean Plaza та Житнім ринком, у фонді Inzhur Hotel компанія продовжує традицію доступних умов для потенційних співвласників.

Мінімальна інвестиція становить 4000 грн, мінімальне доінвестування — 1000 грн. Це дозволить якнайбільшій кількості людей в Україні набути досвід інвестування в комерційну нерухомість.

За даними Inzhur, станом на 11 липня фонд Inzhur Hotel вже залучив 789 співвласників, які проінвестували 86 761 164 грн за два тижні.

Прогнозована середня річна дохідність фонду Inzhur Hotel за 10 років — 10% річних у доларах США, а також зростання вартості активу на капіталізації. До того ж виплата дивідендів у період повноцінного функціонування об’єктів відбуватиметься щомісячно.

Долучитися до народної приватизації топових готелів можна онлайн, зареєструвавшись на сайті inzhur.reit і відкривши брокерський рахунок безплатно.

У разі програшу на аукціоні з приватизації «Козацького» всі кошти будуть спрямовані на підготовку до аукціону з продажу готелю «Україна». У разі програшу на другому аукціоні Inzhur поверне всі кошти інвесторам протягом 30 днів, а фонд буде ліквідований. За бажанням після виплати кошти можна проінвестувати в інші фонди Inzhur.

Також співвласники можуть повернути свої кошти ще до аукціону. Для цього їм потрібно лише звернутися до підтримки Inzhur, і кошти будуть повернуті протягом доби.

Під час продажу сертифікатів треба обов’язково подати річну декларацію про доходи незалежно від того, чи був отриманий прибуток в результаті такої операції.

Культові готелі в цифрах і фактах

Аукціон ФДМУ (Фонд державного майна України) з продажу готелю «Козацький» запланований на 18 липня. Стартова ціна об’єкта — 155 486 115,75 грн. Загальна площа — 9 513 м², тож це 16 344,59 грн за метр.

Важливо, що понад 155 млн грн — це не кінцева сума продажу, а стартова ціна на аукціоні. Остаточна ціна залежить від ставок учасників аукціону.

«Козацький» був побудований у 1983 році на місці будинку Гудовського. Оскільки готель розташований у самому центрі Києва і номери мають краєвид на Майдан Незалежності, він завжди користувався попитом серед туристів. На сьогодні в готелі 126 номерів різного рівня комфортності, ресторан, кафе та конференц-зал. 

У разі перемоги на аукціоні компанія Inzhur планує розробити проєкт, провести реконструкцію «Козацького» та підняти його рівень з 3 до 4 зірок. Після ремонту прогнозується значне зростання на капіталізації, адже реконструйована нерухомість, тим паче в центрі столиці, додає у вартості.

Готель «Козацький» — це дуже перспективний об’єкт за розумну стартову ціну, яку можливо зібрати навіть за той невеликий час, що залишився до аукціону. Після перемоги в аукціоні він пройде через вимушений капітальний ремонт, під час якого не буде приносити дивідендів. Але після нього потенціал місця та підвищення рівня готелю будуть відмінно працювати на інвесторів, збільшуючи дивідендну дохідність.

Андрій Журжій, засновник Inzhur

4-зірковий готель «Україна» ФДМУ готується виставити на аукціон наприкінці літа або в третьому кварталі цього року. Тож команда Inzhur очікує оголошення остаточної дати та планує взяти участь в аукціоні.  

Готель був відкритий у 1961 році. З моменту відкриття послугами «України» скористалися сотні тисяч гостей Києва. Тут зупинялися впливові політики, видатні спортсмени, відомі бізнесмени, актори тощо. 

На сьогодні, через воєнний стан готель недозаповнений. Але, за даними ФДМУ, щомісяця тут відбувається в середньому 15 конференцій. Готель має шість конференц-залів, кімнати для переговорів і фонд у 363 номери. Є укриття, а також паркінг на 80 автівок. Активи готелю оцінюються у 1,039 млрд грн (без ПДВ).

В Inzhur вважають, що велика кількість співвласників, яких зможе залучити компанія до народної приватизації готелів, стане свого роду гарантією чистоти приватизаційного процесу елітних об’єктів.

Хто такі Inzhur і які фонди вже мають

Нагадаємо, Inzhur є інвестиційною RЕІТ-компанією (Real Estate investment Trust), яка дозволяє людям спільно володіти великою прибутково нерухомістю та отримувати щомісячний прибуток від їхньої роботи, а компанія керує нею в інтересах співвласників.

Перші фонди Inzhur успішно працюють з 2022 року. Це фонди Inzhur 1001 та Inzhur 2001, співвласники яких володіють будівлями, що орендують «Сільпо» та McDonaldʼs відповідно. У жовтні 2023 Inzhur також запустив фонд InzhurBUD, інвестори якого стали співвласниками виділених під проєкт секцій ЖК «Оптимісто» в селі Гатне.

У свіжому фонді Inzhur Житній — для порятунку Житнього ринку — вже зібрано 22 886 963 грн інвестицій. 

Популярним також є фонд Inzhur Ocean, створений для народної приватизації націоналізованої частки ТРЦ Ocean Plaza. Станом на 11 липня він зібрав понад 318 802 732 грн інвестицій та об’єднав 3662 співвласника. І цей важливий психологічний рубіж був досягнутий ще до оголошення дати аукціону з продажу торгового центру.

ТЕКСТ Олена Романюк

ЛІТЕРАТУРНА РЕДАКТОРКА Вікторія Оліщук

ІЛЮСТРАЦІЇ Inzhur

ПРОДЮСЕРКА Надя Миколаєнко

МЕНЕДЖЕРКА Яна Проценко

ПРЕДСТАВНИК INZHUR Антон Яценко

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук