AIN.Business зібрав можливості розвитку та фінансування для українських бізнесів та ідей.

$10 000 за працевлаштування випускників закладів профтехосвіти

Український молодіжний фонд у партнерстві ЮНІСЕФ запускає грантовий конкурс «Карʼєрний старт. Програма молодіжної гарантії».

Коштом гранту передбачається працевлаштування молодих людей, менторську підтримку з можливістю продовження роботи на підприємстві. Загальний бюджет ініціативи становить майже 4 млн грн, а максимальна допустима сума одного гранту – 380 тис. гривень.

Умови участі для роботодавців:

  • мати у команді не менше 30% працівників віком до 35 років;
  • підтвердити залученість до молодіжної роботи. Це можуть бути заходи, некомерційні продукти, реалізовані окремі проєкти.

Cybersecurity Innovations Hackathon

Міністерство цифрової трансформації оголошує про старт реєстрації на Cybersecurity Innovations Hackathon. У Хакатоні зможуть брати участь розробники, спеціалісти з кібербезпеки, інженери та архітектори мереж, менеджери проєктів і продуктів, студенти, держслужбовці, стартапи, науковці та фахівці енергетичної галузі.

Усього буде представлено три треки:

  • Advanced Cyber Track. Розробка інноваційних рішень із кібербезпеки із застосуванням новітніх технологій: AI, Machine learning, IoT, Big Data;
  • ICS Solutions Track. Розробка інноваційних рішень для захисту та покращення систем керування промисловими процесами в енергетичному секторі України;
  • Secret Challenge. Запит від стейкхолдерів хакатону для спеціалістів, які хочуть інтегрувати свою експертизу в реальний проєкт.

Переможці отримають гранти для подальшого запуску й розвитку проєктів. Реєстрація триватиме до 1 серпня за посиланням.

Гранти на спільне інвестування підприємств

У межах Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу» триває прийом грантових заявок від приватних фінансових організацій із великим портфелем корпоративних клієнтів, а також фінансовими та операційними ресурсами.

Участь у проєкті можуть взяти приватні фінансові посередники, включно з банками та небанківськими організаціями, венчурними компаніями/приватними інвестиційними фондами, а також нефінансовими корпораціями.

Спільне інвестування або фінансування у межах проєкту повинно здійснюватись через такі фінансові інстурменти:

  • традиційний кредит: кредити на робочий капітал та інвестиційні кредити;
  • альтернативне фінансування, пов’язане з комерційними операціями, такими як лізинг, факторинг, замовлення на закупівлю, фінансування ланцюга постачання та запасів;
  • страхування або інші інструменти зниження ризику, як страхування врожаю, страхування обладнання;
  • ланцюг постачання, створення вартості, торгівля та фінансування ресурсів для українських фермерів та агробізнесу;
  • приватні інвестиції;
  • інноваційні рішення для покращення інфраструктури фінансового сектору;
  • партнерство для спільного фінансування МСБ коштом гранту, наданого Проєктом IBR.

Загальна сума грантової програми — 25 млн доларів США. Детальніше про те, як розподілятимуться кошти та аплікаційну форму — за посиланням.