EN

Работа в Альфа-Банк

Вебсайт
Офисы
Киев
Команда
В команді ІТ близько 500 осіб
Продукты
Инвестиции
Категории
FinTech

Робота в IT підрозділі Альфа-Банку Україна більш нагадує роботу в IT-компаній, а не класичній фінустанові. Наприклад, співробітники можуть обирати зручний для себе графік, замість класично з 09:00 до 18:00. А виважений банківський дрес-код замінено на зручний casual.
У ІТ-підрозділі працює близько 500 осіб, і більшості з них до 30 років. Для формування амбітних, динамічних та яскравих команд ми залучаємо випускників профільних ВНЗ України, а також кандидатів рівня Junior + / Middle / Senior. У команді працюють справжні професіонали своєї справи, що дає прекрасну можливість для обміну досвідом.
Наші підрозділи:
• «Розвиток» — наші PM, Dev, QA, BA;
• «Супровід» — DevOps, Support ENGINEer;
• «Інфраструктура» — Sysadmin, Network Engineer;
• «Архітектура» — Software Architect.
Розвиток об’єднаного банку забезпечує реалізація масштабних проектів. Для реалізації новітніх рішень ми формуємо повноцінні проектні команди повного циклу, починаючи від Product Owner та Scrum Master до DevOps та Delivery Manager.
Наразі 90% проектів реалізовуються, використовуючи гнучкі методології — Scrum/Agile. На тебе чекатимуть Sprint Planning Meeting, Daily Meeting, Sprint Review та Retrospective.
Наша окрема гордість та незмінна частина команди — «Тестувальники». Працюючи за найвищими стандартами, наші колеги використовують різноманітні види тестування, пишуть test plans, test-cases та складають traceability matrix.
Щодо розробки, то наш стек – це ліцензійне програмне забезпечення enterprise-рівня від кращих вендорів світу.
Приєднуйся до ІТ-команди Альфа-Банку Україна та давайте разом створювати круту ІТ-історію всередині грандіозної фінансової установи.

Вакансии 0

Поиск