EN

Работа в Громадянська мережа ОПОРА

Вебсайт
Офисы
Киев
Команда
Продукты
Инвестиции
Категории
Other

Хто ми:

Минуло вже більш ніж 10 років, як Громадянська мережа ОПОРА стала точкою перетину і місцем зустрічі для людей з усієї країни, які вирішили особисто долучитись до змін суспільно-політичної системи.  Наша історія розпочалася у 2005 році. Тоді ще студенти, ми на власному досвіді переживали перші піднесення і розчарування від революції, формували свої принципи і цінності, вирішували, як бути далі. Результатом наших пошуків стала ОПОРА – організація, де ми б могли реалізувати свої уявлення про те, як має бути влаштована справедлива та успішна країна, у якій нам усім хотілося б жити.

За час нашого існування ми встигли багато зробити і багато навчитися. З фактично студентської  організації ми перетворились на авторитетне середовище, компетентне в питаннях діяльності уряду та парламенту, контролю за органами місцевого самоврядування, спостереження за виборами, ЗНО, адвокатування реформ, енергозбереження та політики відкритих даних, яке діє по всій Україні. Виросли ми – і виросла ОПОРА.

Наша мрія:

Громадяни залучені до суспільно-політичного життя, а державна та місцева політики відображають їхню волю. У наших мріях інститути влади виконують сервісну функцію та є відкритими, прозорими і підзвітними. Конкуренція між політиками (policy) відбувається на основі принципів, а не лише інтересів. У формування цих політик залучені інтелект, професіоналізм, далекоглядність та відповідальність. Ми впевнені, якщо старанно працювати, то кожна наша дія буде кроком на шляху до мрії. Тож мріймо дієво ;).

Наші цінності:

Ми працюємо всі гуртом, бо маємо спільні цінності. Кожному члену команди ОПОРИ важливі права людини, демократія, свобода, суспільна користь, верховенство права, які не можуть існувати без громадської, організаційної та персональної відповідальності.

Цілі:

 • Ми хочемо активізувати громадян, щоб вони хотіли та могли впливати на покращення свого середовища, свідомо брали участь у суспільному житті.
 • Ми прагнемо зробити прозорим, інклюзивним та відкритим публічне врядування, покращити його якість у контексті прийняття рішень органами влади, їх комунікації з громадянами, вироблення політик та надання послуг, доступності даних.

 

Продукти, які створила ОПОРА   

 1. Сайт ОПОРИ www.oporaua.org
 2. Мапа порушень map.oporaua.org
 3. Мобільний додаток “Місцеві вибори” oporaua.org/app
 4. Сайт про парламент rada.oporaua.org
 5. Вони голосують для тебе rada4you.org
 6. Рада говорить st.oporaua.org
 7. Мапа приймалень rada.oporaua.org/map
 8. Візуалізатор vis.rada4you.org
 9. Індекс публічності місцевого самоврядування publicityindex.org
 10. “ПроОСББ” proosbb.info
 11. Портал “ЖИТЛО”zhytlo.in.ua
 12. Новини про освіту oporaua.org/osvita
 13. Портал Apps4cities danimist.org.ua
 14. Інтернет-книгарня oporaua.org/bookstore

Вакансии 0

Поиск