EN

Работа в Master of Code Global

Офисы
Киев, Черкассы
Команда
170
Продукты
Инвестиции
Категории
E-commerce, Healthcare, Outsource

Master of Code Global — американська компанія, заснована в 2004 році, з командами розробки в Черкасах, Києві та у Вінніпегу (Канада).

Співпрацюємо з великими інноваційними брендами та світовими компаніями — T-Mobile, World Surf League, LivePerson, Chatfuel, тощо. Принцип, на підставі якого ми будуємо відносини з партнерами — «It’s all about your launch».

Ми надаємо клієнту повний комплекс послуг для запуску бізнесу: бізнес-аналіз, дизайн, тестування chatbots у таких сферах як e-commerce, healthcare тощо.

Технологічний стек команди — JS, Python, Golang, Java, RoR, Node.js.

Рівень партнерств дозволяє одними з перших отримувати доступ до інструментів Facebook, Google, LivePerson та технологій у сфері Messaging, AI, NLP, AR.

Такі партнерства вимагають постійного розвитку технологічного та особистого, тому в наших людях ми насамперед цінуємо:
— бажання навчатися і зростати
— відкритість до нових технологій
— ініціативу.

Командою менторів розвиваємо Masters Academy  — освітній проект для тих, хто хоче стартувати в IT або постійно розширювати свої знання. Курси, воркшопи, хакатони — це все надає можливість бути в курсі останніх технологій.

Культура команди будується на принципах поваги одне до одного, довіри рішенням колег та вільних комунікацій у командах. Це створює доброзичливу атмосферу, незалежно від строку роботи та проекту, на якому працює майстер.

Вакансии 0

Поиск