EN

Работа в Matrix UAV

Вебсайт
Офисы
Киев
Команда
25
Продукты
Безпілотні літальні апарати \"Командор\", \"Химера-H\", \"Химера-T\", \"Катана\".
Инвестиции
Категории
Other, Robotics

Matrix UAV — українська науково-виробнича компанія, що розробляє і виготовляє унікальні безпілотні літальні апарати. Наше кредо — дивувати і надихати; ми конструюємо не просто сучасні безпілотники, а створюємо нові ринки, нові світи, в яких сила інтелекту людини підкріплюється ідеальною аеродинамікою і бездоганною логікою бортового комп’ютера.

Компанія «Матриця технологій» народилася й розвинулася в роки війни. Спочатку волонтерський колектив авіаторів-ентузіастів будував на народні пожертви прості і невибагливі літаки-розвідники, мультикоптери, створював наземне обладнання. Ми передавали саморобну безпілотну техніку до військ, вчили працювати на ній військовослужбовців, самі довгі місяці провели на фронті в якості добровольців-операторів БПЛА.

Ми маємо багатий досвід застосування безпілотників у важких і небезпечних фронтових умовах, при протидії зенітної артилерії, засобів радіоелектронної боротьби. Цей досвід трансформується в умілих руках наших конструкторів у нові, все більш досконалі літальні машини, які дійсно необхідні на сучасній війні.

Ми створюємо дійсно унікальні апарати — легкі і прості в застосуванні безпілотні літаки для ведення повітряної розвідки і аерофотозйомки; важкі мультироторні літаючі платформи великої вантажопідйомності для різноманітного цивільного і військового застосування; «прив’язні» літальні апарати, які отримують живлення від землі з практично необмеженим часом польоту для ведення спостереження, ретрансляції сигналів і цілевказання.

 

Вакансии 0

Посты в СМИ 1

  • 01
    Января
    1970

Поиск