AIN.UA » Перспектива

Работа в Перспектива

Вебсайт
Офисы
Киев
Команда
50
Продукты
IT обучение, услуга
Инвестиции
Категории
AdTech, Other

Вчимо створювати! «Перспектива» — успішно працює в сфері освіти з 1992 року. Ми корифеї приватного освітнього ринку України. Основа наших цінностей, це професіоналізм і бажання фахівця розвиватися. Пропонуємо понад тридцяти курсів та тренінгів для початківців, користувачів і професіоналів, працюємо з корпоративними клієнтами. www.xxi.kiev.ua

Наші переваги
Проводимо практично спрямоване навчання: отримані теоретичні знання відразу ж закріплюються через реальні кейси від викладачів-практиків. Після навчання в «Перспективі» можна сміливо йти працювати — отриманих знань вистачає для старту! Часто наші слухачі знаходять роботу в обраній сфері, ще навчаючись на курсах.
Ми ретельно обираємо викладачів. Вас навчатимуть професіонали-практики. Саме вони доступно та структуровано донесуть необхідну інформацію. Надихнуть вас на продуктивну працю за обраним напрямком.
Місія навчального центру
Ми прагнемо в стислі терміни дати нашим слухачам практичні знання та пофесійні навички, які можна ефективно використовувати в кар’єрі. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб наші випускники знаходили роботу і будували успішну кар’єру. Від вас ми вимагаємо тільки бажання оволодіти новою професію!
Ви талановиті, разом ми зможемо реалізувати ваш потенціал! Вчимо створювати!

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: