EN

Работа в Quintagroup

Офисы
Львов
Команда
50
Продукты
Инвестиции
Категории
E-commerce, Enterprise, Other

Quintagroup — це компанія-розробник складних Python базованих веб-рішень з використанням сучасних технологій. Висококваліфікована і злагоджена команда забезпечує весь цикл розробки програмного забезпечення від аналізу ідеї та створення архітектури до реалізації та подальшого обслуговування проекту.

Компанія має понад 15 років досвіду як на іноземному, так і на українському ринку, в розробці програмного забезпечення для таких галузей як електронна комерція, аукціони, державні організації, освіта та медичні дослідження. Зокрема, бере участь у розробці урядових веб проектів для Данії та Північної Ради на базі системи управління вмістом Plone.

Починаючи з перших кроків реформи державних закупівель, компанія Quintagroup є активним учасником проекту Prozorro та займається розробкою програмного забезпечення з відкритими джерелами (Apache License) для електронної системи публічних закупівель в Україні.

Співпрацює з Open Contracting Partnership, Європейським банком реконструкції та розвитку, Світовим банком,Transparency International та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України над реформою публічних закупівель України.

Вакансии 0

Поиск