EN

Работа в SPD-Ukraine

Офисы
Киев, Черкассы
Команда
300+
Продукты
Инвестиции
Категории
E-commerce, Other, Outsource

Технологічні консультації, R&D та розроблення програмного забезпечення — усе, що необхідно для створення інноваційних продуктів.

На шляху від ідеї до успішного продукту необхідно враховувати безліч деталей. Ми — інженери, які захоплюються вирішенням складних завдань використовуючи сучасні технології, інноваційні методи та інструменти.

Наша основна цінність — компетентність та знання команди, яка починала з нуля та роками працювала над тим, щоби стати найкращими. Сьогодні ми готові поділитися здобутими знаннями з вами та бути вашою командою менторів на шляху до успіху.

Збираючи навколо себе людей із різноманітними поглядами, ми шукаємо найталановитіших професіоналів, які розділяють спільне бачення, для того, щоби надати їм можливості досягти кар’єрних та професійних цілей. Комплексний підхід та використання сучасних технологій, як-от Internet of Things, Machine Learning та Big Data є запорукою швидких та прогнозованих результатів. Розуміючи важливість освіти, ми допомагаємо студентам та ІТ-початківцям в SPD-University, створюючи професіоналів майбутнього.

Наші послуги:

R&D
Використовуйте новітні технології, наприклад: Machine Learning та Augmented Reality, для втілення ваших ідей та створення інноваційних рішень.

Створення MVP та PoC
Збирайте цінну інформацію користуючись якісними прототипами, перевіряйте гіпотези та ітеруйте максимально швидко.

Розроблення
Створюйте продукти якнайшвидше завдяки 13-річному досвіду розроблення програмного забезпечення та використанню методології Agile та Continuous Integration.

Підтримання
Ваш продукт завжди буде працювати на повну потужність завдяки простому масштабуванню, швидкому оновленню та виправленню потенціальних огріхів.

Вакансии 0

Поиск