EN

Работа в Syntropy.

Офисы
Киев
Команда
6
Продукты
Marketing strategies and outsource for SMB and Startups.
Инвестиции
Категории
Outsource

Syntropy — маркетингова агенція для малого і середнього бізнесу.

В фізиці термін «синтропія» означає рух від хаосу до структури. Саме це ми і робимо для бізнесу: структуруємо маркетинг. Перетворюємо його на механізм, який заробляє гроші.

На ринку часто зустрічаються такі проблеми:
— Немає структурованих маркетингових процесів, які б пояснювали «що нам робити кожен день, щоб заробляти».
— Немає стратегії, яка націлена на виконання конкретних бізнес-завдань.
— Старі маркетологи йдуть. Нові приходять, приносять нові ідеї, і «топлять» все, що робили до них. В результаті маркетинг схожий на греблю веслами у різні сторони
— Маркетингові активності висмоктуються з пальця. На них витрачаються бюджети, але це не збільшує ваші прибутки.

Наше завдання — вирішити ці проблеми. Ми п’ять років працюємо з конкретними маркетинговими інструментами. Останні півтора роки займаємось розробкою стратегії.

Ми досліджуємо ринок компанії, та пояснюємо як їй конкурувати. Описуємо аудиторію, щоб продукт задовольняв її потреби, а не просто продавав «середньому класу 18-65+ з активною життєвою позицією». Створюєм бренд і знаходимо правильні слова, якими компанія зверне на себе увагу людей. Вибираємо маркетингові канали, і пояснюємо, що і в якому порядку там робити.

В нас є дві послуги: розробка маркетингової стратегії і аутсорс маркетингу. Стратегія потрібна, щоб дати вам напрям руху і план дій на кожен день. Аутсорс маркетингу — це фактично робота маркетингового відділу, який не сидить в офісі клієнта.

Наші клієнти знаходяться як в Україні, так і Штатах/Європі.

Вакансии 0

Поиск