прислать материал
AIN.UA » Access to Justice Hackathon
  • Это мероприятие прошло.

Access to Justice Hackathon

Телефон организатора

067 706 88 93
Место проведения

Центр ім. Митрополита Андрія Шептицького

Украина, Львів, вул. Стрийська, 29

За час проведення хакатонів від Kyiv Legal Hackers було створено близько 20 проектів, які змінили не тільки життя команд, але і зробили свій внесок в розвиток legaltech індустрії. Кожен хакатон - це шанс, який у точно такому вигляді ніколи не повториться. І тільки вам вирішувати скористаєтеся ви ним чи ні. Ми вже провели legaltech хакатони у Києві, Харкові, а цього разу зустрічаємося у Львові на Access to Justice Hackathon 8-9 грудня!

Головна тема Хакатону - доступ до правосуддя. За статистикою, тільки в США 80% громадян не можуть дозволити собі послуги юриста в цивільних питаннях. У менш розвинених країнах цей показник критично високий.

На Access to Justice Hackathon у вас буде можливість:

  • розвинути і втілити в життя ідеї з надання юридичних можливостей людям, які не можуть дозволити собі захист власних прав;
  • створити продукти, які націлені на боротьбу з дискримінацією;
  • придумати альтернативні способи вирішення суперечок та способи зробити юридичні послуги доступними для кожного.

Додатковий напрямок Хакатону - інновації для юридичного бізнесу: автоматизація шаблонних юридичних процесів і оптимізація роботи юристів.

Проекти, придумані в цьому напрямку, не зможуть боротися за звання головного переможця Access to Justice Hackathon, але отримають цінну менторську підтримку і можливість отримання фінансового призу.

Крім основної частини Хакатону, на вас чекають менторські сесії та індивідуальний підхід до кожного, нетворкінг, музика на вінілі, їжа, напої та, звичайно ж, море натхнення!

Access to Justice Hackathon організований українською частиною міжнародного ком'юніті юристів та IT-спеціалістів Kyiv Legal Hackers та Школою права Українського католицького університету.

Кількість місць обмежена (100 осіб).

Подробиці і реєстрація
Квитки через бота

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: