прислать материал
AIN.UA » AR/VR Meetup
  • Это мероприятие прошло.

AR/VR Meetup

Телефон организатора

+38 (067) 573 43 74
Место проведения

Офіс Sigma Software

Украина, Київ, вул. Ярославська, 58

Запрошуємо на благодійний AR/VR мітап у рамках Open Tech Week від Sigma Software!

З 8 по 12 жовтня компанія Sigma Software запрошує ІТ спільноту Києва на серію благодійних заходів. Open Tech Week. Щовечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери представлять свої доповіді з різних напрямків.

9 жовтня відбудеться зустріч для експертів в галузі розробки AR/VR рішень. Будемо раді бачити тебе в офісі Sigma Software, вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта».

Цього вечора наш зручний і затишний Sigma Club стане майданчиком для обміну досвідом і нових знайомств. На вас чекають дві доповіді, неформальне спілкування і смачна вечеря.

Наш перший доповідач – Олег Толстой, досвідчений Unity 3D Developer, що наразі займається розробкою ігор. Олег розповість про свій досвід роботи з AR/VR та викростання даних технлогій в сучасних умовах: де і навіщо вони застосовуються, як віртуальна і доповнена реальність можуть стати у пригоді в ігровій індустрії та у сфері продажу. Мова доповіді – російська.

Другий доповідач – Вадим Воротілін, Unity Team Lead в компанії Sigma Software, починав як розробник ігор. З технологіями AR/VR працює протягом трьох років та вважає, VR ігри в свій час завоюють ринок. У вільний час захоплюється вивченням мов, створенням приладів на базі Arduino і зварюванням. Вадим поділиться своїми думками стосовно реальності та майбутнього AR/VR технологій: «Завдяки барвистим відео від виробників AR/VR пристроїв, багато хто вважає, що технологія вже зробила крок досить далеко. Чи так це і що чекає нас у недалекому майбутньому? Про це ми поговоримо на зустрічі». Мова доповіді – російська.

Приходь о 19:00! Для початку — неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи.

Перша доповідь стартує о 19:30.

Адреса: вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта».

Вартість — 100 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Кожен Може» на ліки та реабілітацію для хворих дітей.

Більше інформації та актуальна програма на сторінці заходу в Facebook.

Реєстрація обов’язкова.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: