прислать материал
AIN.UA » Арт-виставка «OPEN DATA ART»: мистецтво про відкриті дані та майстер-класи для бізнесу
 • Это мероприятие прошло.

Арт-виставка «OPEN DATA ART»: мистецтво про відкриті дані та майстер-класи для бізнесу

Телефон организатора

0661386075
Место проведения

Zavalnyi Art Center/Завальний Арт Центр

Украина, Київ, вулиця Старонаводницька, 31

З 6 по 9 грудня в «Zavalnyi Art Center/Завальний Арт Центр» пройде перша національна арт-виставка «OPEN DATA ART», яка присвячена відкритим даним. На виставці можна побачити роботи визнаних українських художників, які сьогодні формують новий напрям інноваційного мистецтва open data art на світовому рівні. Також до уваги відвідувачів - майстер-клас про управління ризиками для стартапів та інші події.

Команда «Є-data» запустила новий художній проект «OPEN DATA ART», мета якого полягає у  приверненні уваги громадськості до сфери відкритих даних в Україні за допомогою мистецтва. Навиставці відвідувачі зможуть побачити роботи 9 українських художників, які досліджують відносини людини та інформаційного простору.

Під час відбудеться презентація першого в Україні журналу про відкриті дані MIND LAB, створеного для формування культури використання відкритих даних та е-сервісів.  На сьогодні це єдине в Україні видання, яке спроможне надавати відповіді експертної якості на питання: як відкривати дані, створювати сервіси та забезпечувати соціальний ефект. Перший номер MIND LAB присвячений публічним фінансам. Презентація журналу відбудеться за підтримки програми «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за  дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.

В рамках виставки відбудуться заходи, які стануть корисними та цікавими для підприємців, IT-розробників, громадськихта урядовихорганізацій, митців та ін. Під час майстер-класу «Як вижити е-проекту: «Управління ризиками», який пройде 09 грудня 2018 року о 12:00, Наталя Кравченко, член команди «Є-data» та керівник проекту «Пошуково-аналітична система. 007» поділиться своїм досвідом, щодо створення та розвитку стартапів. Як своєчасно вийти на ринок? Як масштабувати свій бізнес: коли є ідея чи коли є ринок? Кожне з цих та багатьох інших питань, які хвилюють українські стартапи, буде розкрито у компетентних відповідях.   

Інші майстер-класи:

 1. «Як керувати своєю креативністю або як змусити свій мозок творити». Майстер-клас художника, дизайнера та архітектора Валерія Пузирного. На ньому ви дізнаєтеся, як придумати 12 логотипів за 3 години, як неправильно створений товарний знак може принести невдачу компанії, а також отримаєте лайфхаки для підвищення креативності.

Час проведення: 07.12 о 19:00.

 1. «Темна сторона відкритих даних». Майстер-клас Олександра Щелокова – керівника проектної команди  «Є-data» присвячений тому:
 • які державні дані відкриті в Україні, і чи не занадто багато інформації перебуває у вільному обігу;   
 • яку інформацію розкривають про свою діяльність уряди європейських країн, і як вони користуються цим для впливу на громадську думку;
 • які персональні дані збирають про нас соціальні мережі, інтернет-компанії, мобільні оператори та ін.  

Час проведення: 08.12 о 12:00.

Адреса: «Zavalnyi Art Center/Завальний Арт Центр», вул. Старонаводницька, 31

Довідка

Проектна команда «Є-data» – група фахівців за різними напрямами, які спеціалізуються на відкритих даних і працюють у форматі проектного менеджменту. Реалізовані командою проекти:

 • Державний портал e-data.gov.ua;
 • Розроблено Концепцію Інформаційно-аналітичної системи «Прозорий бюджет» (затверджено КМУ);
 • Створений перший сервіс у секторі публічних фінансів «Пошуково-аналітична система .007»,  роботи BIbot та bot007;
 • Започатковано регулярний Національний конкурс журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-Розслідування»;
 • Створено аналітичну систему «INTRA» для громад / ОТГ;
 • Відкрито перший в Україні журнал про відкриті дані «MIND LAB»;
 • Організовано національну виставку «Open Data ART».
Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: