EN
  • Это мероприятие прошло.

Bottleneck Night: Tech Ladies

Телефон организатора

0508044480
Место проведения

Innohub

Kyiv, Vatslava Havela, 6-z

Хтось називає це фейлами, хтось – факапами, хтось – проблемами, ми називаємо це Bottlenecks. Помилки трапляються у всіх і часто, від цього ніхто не застрахований. Більш того, в компанії ми намагаємося вчитися на своїх помилках. А тепер вирішили ділитися досвідом і набитими шишками зі світом, тому що вважаємо, що краще вчитися на чужих, адже це допоможе галузі розвиватися швидше.

Ми запустили цикл вечірніх заходів, присвячених боттлнекам на проектах, у продуктах, в компаніях з точки зору різних технічних спеціальностей. На цей раз хочемо поговорити про боттлнеки, з якими стикаються жінки з Tech світу. Які перепони трапляються їм на шляху? Як їм вдається збирати себе до купи і брати контроль у свої тендітні руки? Що на їх шляху робить їх сильнішими та успішнішими? Боттлнеки? Давайте поговоримо про це!

Вже наступного тижня дізнаємось, хто ж буде ділитися своїм досвідом, а поки пропонуємо вам зареєструватися. Як завжди гарантуємо крутий нетворкінг та цінні знання. Ми зберемо до купи граблі, на які ви могли б наступити, та не зробите цього завдяки Bottleneck Nights.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск