AIN.UA » Creative Enterprise Ukraine (Івано-Франківськ)
EN
  • Это мероприятие прошло.

Creative Enterprise Ukraine (Івано-Франківськ)

Телефон организатора

+380956077736
Место проведения

Промприлад

Украина, Івано-Франківськ, вулиця Академіка Сахарова, 23

Британська Рада спільно з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks  та партнерами запрошують креативних підприємців-початківців стати учасниками програми Creative Enterprise Ukraine.  Тренінги відбудуться у жовтні 2018 року в Івано-Франківську, Києві, Львові та Одесі. Заявки на участь приймаються до 18 вересня 2018 року.

Програма розрахована на підприємців, які представляють креативний бізнес та мають до двох років професійного досвіду. Також до програми можуть долучитися люди з сформованою ідеєю, які тільки планують започаткувати власну справу.

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine застосовує принципи дизайн-мислення. Її розробила британська агенція з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується  на підтримці представників креативної економіки. Тренінги проводитимуться українською мовою фасилітатори, які отримали навчання та були акредитовані Nesta.

Протягом чотириденного  навчання учасники опанують основні інструменти ведення бізнесу, проаналізують бізнес-модель свого проекту та складуть покроковий бізнес-план. Консалтингова компанія PwC Україна надасть в рамках програми одноденний тренінг  про специфіку ведення власної справи в Україні.

Особливість тренінгів Creative Enterprise Ukraine полягає у тому, що в групі разом працюють представники різних секторів креативної економіки. Це може бути: видавнича справа, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив, відеоігри, ремесла, маркетинг та піар для культурних/креативних проектів, освітні проекти у сфері культури, тощо.

Програма Creative Enterprise Ukraine  триває з 2015 року. На сьогодні навчання пройшли 350 підприємців-початківців у 9 містах України. За оцінками дослідження впливу програми Creative Enterprise на бізнес учасників, понад 90% підприємців вказали, що застосування інструментів, отриманих під час навчання, мало вагомий вплив для розвитку їхнього бізнесу. Із 62 респондентів, які проходили програму із існуючим бізнесом чи проектом, 84% підприємців і надалі працюють над своїми проектами, 10% розпочали нову креативну справу, а 6% працюють у інших компаніях, проте і надалі у сфері креативної економіки.  Ознайомитися з результатами дослідженням можна тут. Детальніше про деяких випускників програми

Розклад тренінгів Creative Enterprise Ukraine:

Івано-Франківськ: 8 –12 жовтня у партнерстві із платформою Тепле Місто

Одеса: 9 –12 жовтня у партнерстві із креативним простором Impact Hub Odessa

Київ: 23 – 26 жовтня, тренінг для сектору перформативних мистецтв у партнерстві із робочим простором Izone. На цей тренінг запрошуємо тільки представників сектору перформативних мистецтв.

Львів: 30 жовтня – 2 листопада у партнерстві із агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks

Заявки на участь приймаються до 18 вересня 2018 року включно.

Навчання безкоштовне.

Учасники сплачують партнерським просторам організаційний збір   600 гривень.

Більше інформації про програму, умови участі та форма заявки

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах. Ми робимо це за допомогою позитивного внеску у Велику Британію та країни, з якими співпрацюємо, – змінюючи життя, створюючи можливості, налагоджуючи зв'язки та довіру. Ми працюємо в більш ніж 100 країнах світу у сферах мистецтва та культури, англійської мови, освіти та громадянського суспільства. Минулого року ми взаємодіяли з понад 75 мільйонами людей та охопили 758 мільйонів людей онлайн, трансляціями та публікаціями. З 1934 року ми є британською благодійною організацією, діяльність якої регулюється Королівською хартією і державними органами Великої Британії. 

Nesta британська агенція з інновацій. Методологію та посібник Nesta було розроблено у результаті втілення програми Starter for Six у Шотландії.

PPV Knowledge Networks – це агенція економічного розвитку, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі. Працюємо у Львові з 2008 року. Ми реалізуємо проекти економічного розвитку територій, що формуються за принципами міжсекторної взаємодії. Нашими основними партнерами є бізнес, органи місцевого самоврядування та міжнародні інституції. Ключові сфери експертизи – зелена економіка та креативна економіка. Наше портфоліо містить понад 40 проектів економічного розвитку.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск