AIN.UA » Cybersecurity Meetup
EN
  • Это мероприятие прошло.

Cybersecurity Meetup

Телефон организатора

+38 (067) 573 43 74
Место проведения

Офіс Sigma Software

Украина, Київ, вул. Ярославська, 58

Запрошуємо на благодійний Cybersecurity мітап у рамках Open Tech Week від Sigma Software!

З 8 по 12 жовтня компанія Sigma Software запрошує ІТ спільноту Києва на серію благодійних заходів Open Tech Week. Щовечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери представлять свої доповіді з різних напрямків.

8 жовтня відбудеться зустріч для спеціалістів з інформаційної безпеки та всіх тих, хто цікавиться цією темою. Будемо раді бачити тебе в офісі Sigma Software, вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта».

Цього вечора наш зручний і затишний Sigma Club стане майданчиком для обміну досвідом і нових знайомств. На вас чекають дві доповіді, неформальне спілкування і смачна вечеря.

Наш перший доповідач – Володимир Стиран, спеціаліст з інформаційної безпеки з 2007 року, засновник та лідер відділення OWASP Kyiv, ініціатор та координатор конференції з практичної кібер-безпеки NoNameCon, продюсер подкасту з кібер-безпеки No Name Podcast. Доповідач, блогер та тренер з питань інформаційної безпеки, оцінки захищеності та соціальної інженерії. Співзасновник компанії Berezha Security, що спеціалізується на послугах у сфері інформаційної безпеки. Тем доповіді Володимира – «Гірка правда про безпеку програмного забезпечення». Розмова піде про розповсюджені помилкові уявлення про безпеку, про те, чим насправді є інформаційна безпека та чим вона не є, чи досягти її можливо и як до неї дістатися. Мова доповіді – українська.

Другий спікер – Дмитро Терещенко, спеціаліст з інформаційної безпеки в компанії Sigma Software. Він розповість про те, хто такий Security Engineer, чим він займається, який досвід та знання необхідно мати, щоб стати інфосек-інженером. Також поговоримо про вплив навчання при побудові довгострокової кар’єри в IT. Мова доповіді – російська.

Обидві доповіді будуть цікаві Middle та Senior розробникам, яких приваблює тема інформаційної безпеки і тим, хто вже працює секьюріті-інженером.

Приходь о 19:00! Для початку — неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи.

Перша доповідь стартує о 19:30. Адреса: вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта».

Вартість — 100 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Кожен Може» на ліки та реабілітацію для хворих дітей.

Більше інформації та актуальна програма на сторінці заходу в Facebook.

Реєстрація обов’язкова.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск