AIN.UA » Disrupt HR Kyiv
EN
 • Это мероприятие прошло.

Disrupt HR Kyiv

Телефон организатора

380977547541
Место проведения

UNIT.City Core

Украина, Київ, вул. Дорогожицька, 3

29 листопада вперше в Україні відбудеться міжнародна подія Disrupt HR Kyiv. Таким чином наша столиця долучається до 166 міст на всіх континентах США, Європі, Азії та Африці. В Україні цей проект організовує Quadrate 28 Corp.

Формат події новий для України: 14 спікерів, 5 хвилин на кожен виступ.

Іншими словами він звучить так: «Навчіть нас, але зробіть це швидко та лаконічно!»

Мета пошук натхнення, нових сенсів, рефлексій та рішень, що стосуються роботи з людьми.

Спікерами першого у Києві Disrupt HR Kyiv стануть:

 • Наталя Ємченко, директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM, голова редакційної ради телеканалу «Україна», співзасновник проекту Live.Love розповість про те, якою буде професійна освіта майбутнього.
 • Дмитро Сосновський, тренер збірної України з боксу, «Найкращий тренер 2011 року» за версією АIBA, тренер всесвітньо відомих спортсменів (Олександра Усика, Андрія Котельника, Романа Джумана, Георгія Чигаєва), який розповість про те, як вирощувати чемпіонів та чи можна спортивний підхід використати для бізнесу.
 • Валерія Мерзлікіна, HR-Generalist найбільшого медіахолдингу України StarLightMedia, поділиться власними ідеями, як створити середовище, в якому хочеться робити дещо більше, ніж свою роботу.
 • Анастасія Владичинська, експерт №1 із сервісу в Україні, розповість, чому сервісна стратегія стосується не тільки клієнтів та як її впроваджувати.
 • Наталя Вiннiкова, директор із персоналу та комунікацій Lantmannen Axa (провідний виробник швидких сніданків в Україні) та HR-персона року (2017) згідно з рейтингом HeadHunter, поділиться власним досвідом впровадження креативних та інноваційних рішень у виробничих компаніях.
 • Олександр Пащенко, Executive Director of Omni Channel Retail (АЛЛО), розповість, що означає HR для бізнесу і навпаки. Погляд із двох сторін дзеркала, з точки зору HRD та Executive Director.
 • Іван Дубнов, CEO компанії Omnicore, серед клієнтів якої компанії UltraShop, MD Fashion та New Balance. Іван розкриє тему, чому іноді з людьми боляче працювати, кому довіряти або давати другий шанс.
 • Катерина Дробот, Employer Brand Manager в MacPaw, засновник Employer Branding Community, засновник проекту DOU Ревізор, розповість, що треба зробити з брендом роботодавця, щоб з вами хотіли працювати.
 • Марина Дяченко — засновниця та CEO компанії MANEZH, випускниця President’s MBA в KMBS, випускниця та спікер OLOS-академії, за плечима —10 років впровадження кайдзен-філософії у виробничій компанії. У своєму виступі вона поділиться секретами, як створити команду, котра буде жити ідеєю та місією компанії.
 • Анна Мазур, засновниця та виконавча директорка кар'єрного порталу Happy Monday, розповість, чому чесність — ключова перевага сучасного роботодавця.

Якщо ви підприємець, CEO, HR, ком’юніті чи тім-лідер; якщо ви шукаєте можливість та бажаєте вийти із зони комфорту, щоб поглянути на речі інакше, Disrupt HR Kyiv подія, яку ви не можете пропустити.

Приєднуйтесь до спільноти Disrupt HR Kyiv вже зараз!

Тільки до 19.11 — Early Bird ціна!

Вартість квитка: 800 грн

Після 19.11 — вартість квитка 1000 грн

Локація: Київ, вул. Дорогожицька, 3, «Unit City Core»

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Комментарии | 0

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: