EN
  • Это мероприятие прошло.

Dnipro Pitch Day

Телефон организатора

+380504111369
Место проведения

«Центр конференцій Parle»

Дніпро, вул. Троїцька, 21Г

INTECRATOR запрошує стартап-команди на Dnipro Pitch Day, що відбудеться 16 жовтня 2019 року.

На заході в Дніпрі Ви зможете:

  • Презентуватисвій проект та отримати шанс потрапити в програму розвитку і спільного створення стартапів INTECRATOR.
  • Дізнатися про плани й особливості роботи INTECRATOR в Україні.
  • Поспілкуватись із засновниками та координаторами проекту.

Дата та час:
16 жовтня 2019 року (середа), 15:00 – 19:00
Місце проведення: «Центр конференцій Parle» (м. Дніпро, вул. Троїцька, 21Г)

Щоб відвідати Dnipro Pitch Day та презентувати свій проект, зателефонуйте нам за номером +380 50 411 13 69 або напишіть на електронну скриньку: intecrator@intecracy.com

Заявки на участь в програмі INTECRATOR можна подати онлайн

INTECRATOR - це спільний проект Intecracy Ventures і компанії EY в Україні, в рамках якого здійснюється акселерація та інкубація стартапів.

Intecracy Ventures (інвестор групи IT-компаній, що працюють під брендом Intecracy Group) та EY в Україні об’єднали зусилля й можливості для створення програми розвитку стартапів – INTECRATOR. Програма працює за пілотною для України моделлю «Venture Builder» і взаємодіє з високотехнологічними стартапами від етапу створення прототипу (MVP) до виведення повноцінного продукту на ринок.

Команди з інноваційними ідеями матимуть чудову нагоду отримати практичну професійну підтримку у створенні своїх продуктів та рішень, а також їх швидкому просуванні на українському та міжнародному ринках. Участь в INTECRATOR дозволить найбільш успішним стартапам співпрацювати з великими компаніями – лідерами у відповідних секторах.

Локальний партнер INTECRATOR в Дніпрі - IТ Dnipro Community


Партнери INTECRATOR:
Cisco – світовий лідер у сфері ІТ та мереж.

«Правекс-Банк» - український банк, який належить одній із провідних банківських груп Європи – італійській групі Intesa Sanpaolo.
AEQUO Law Firm - прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією.
UnityBase - програмна платформа для оперативного створення високопродуктивних Web-орієнтованих систем.

Про Intecracy Ventures
Компанія Intecracy Ventures допомагає підприємцям у пошуку інвестицій та розвиває їх до стадії фінансування, а також дає можливість венчурним інвесторам отримати великий перелік стартапів у різних галузях економіки.
Intecracy Ventures являється інвестором групи IT-компаній, що працюють в рамках об’єднаного бренду Intecracy Group, а також ряду стартапів.

Про EY Ukraine
EY - міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування з питань ведення бізнесу. Компанія також має значну експертизу в галузі технологій та інновацій.
EY є займає провідну позицію серед лідерів із надання послуг з автоматизації роботизованих процесів (RPA) та впровадження IoT за версією HFS Research, 2018. Компанія є лідером у галузі консалтингу з питань кібербезпеки за версією ALM, 2018. EY застосовує близько 2000 ботів для автоматизації процесів усередині компанії та для надання послуг клієнтам.
EY підтримує корпоративних клієнтів у впровадженні інновацій та надає комплексну й системну підтримку високотехнологічним стартапам.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск