EN
  • Это мероприятие прошло.

Energy accelerator pitch night

Телефон организатора

+380679755000
Место проведения

Chasopys.UNIT

Украина, Киев, Дорогожицкая, 3

У червні стартував Energy accelerator – програма для пошуку, розвитку та інтеграції інноваційних проектів в енергетиці та суміжних галузях.

Хочеш дізнатись, які саме ідеї та рішення шукають організатори акселератору – корпоративний акселератор Radar Tech та енергетична компанія ДТЕК - DTEK? Чому варто подати заявку на участь у програмі, навіть якщо твій проект не стосується енергетики, та які саме вигоди можна отримати, якщо опинитись серед фіналістів?

На ці та інші питання Radar Tech та ДТЕК - DTEK готові відповісти вже 17 липня в новенькому креативному просторі Chasopys.UNIT

Більше того – проектна група ДТЕК розкаже про основні напрямки пошуку інноваційних рішень, найбільш актуальні потреби енергетичної компанії та приклади сценаріїв, що потребують оптимізації та автоматизації.

Реєструйся, приходь та дізнайся про основні етапи програми, її особливості, а також можливості, які ми надаємо учасникам під час проходження акселерації та за результатами акселератору. 
Після презентації програми – pitch session для стартапів, які зацікавлені в Energy accelerator. Це твоя можливість розказати про свій проект нашим експертами та одразу отримати зворотній зв’язок, персональні поради та рекомендації від Radar Tech та ДТЕК. 

Формат pitch session:
3 хв. для презентації власного проекту 
3 хв. на запитання, відповіді та express feedback

Участь у події безкоштовна, проте необхідна реєстрація

Для участі у pitch session надсилайте презентації проектів до 14:00, 16 липня на [email protected] та чекайте на підтвердження заявки.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск