EN
  • Это мероприятие прошло.

Fundraising School: спеціалізована навчальна програма з основ фандрайзингу від лідерів індустрії

Место проведения

Креативний простір "Часопис"

Украина, Київ, Вул. Льва Толстого, 3

Fundraising School — це спеціалізована навчальна програма від GrowthUP Group та Креативного простору “Часопис” з основ фандрайзингу для СЕО компаній та тих, хто працює над пошуком ресурсів для реалізації проектів та/або підтримання існування компанії.

Навчання проходитиме з 12 червня по 23 червня 2017 року (щопонеділка, середи та п’ятниці) у креативному просторі Часопис (вул. Льва Толстого, 3).

Заявки на участь у навчальній програмі приймаються до 4 червня через форму.

Формат програми Fundraising School — поєднання теоретичної частини з практичними завданнями; лекції від експертів-практиків (фінанси, ринки, конверсії та ін); виступи і Q&A секції з підприємцями, які залучили інвестиції та з інвесторами.

Курс буде корисний для:

  • Підприємців, які протягом найближчих 6-18 місяців планують піднімати раунд розмірів 500 000 $ і більше;

  • Фінансових директорів таких стартапів;

  • Співробітників стартапів, які призначені керівниками процесу пошуку інвесторів і підготовки компанії до залучення інвестицій.

Серед експертів Школи: Денис Довгополий - президент бізнес-акселератору GrowthUP; Наталія Березовська - голова ради правління UAngel, генеральний директор та керуючий партнер Detonate Ventures; Євген Сисоєв - співзасновник і керуючий партнер венчурного фонду AVentures Capital; Максим Школьнік - акціонер і радник в компанії GVMachines; Олександр Ольшанський - венчурний інвестор, президент холдингу Internet Invest Group та «Ольшанський і партнери Україна»; Віктор Компанієць - керівник напрямку венчурного інвестування в Best Business Group; Кирило Мазур - асоційований партнер найактивнішого в Україні венчурного фонду Imperious Group та ін.

Ознайомитись з деталями програми, розкладом та умовами участі

Реєстрація

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою [email protected] або телефоном +38(093)100-24-41.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск