прислать материал
AIN.UA » Future of Sales: трансформації у продажах
  • Это мероприятие прошло.

Future of Sales: трансформації у продажах

Место проведения

UNIT.City

Украина, Киев, Дорогожицкая, 3

70% покупців В2В все ще хочуть зустрічатися з продавцями, але не хочуть, щоб їм «продавали ручку»… Як впливає на продажі засилля технологій і зміна покоління споживачів? Саме це дізнаємося від Yuriy Pryyma, директора з продажів ELEKS та Юрий Усов партнера Miller Heiman Group Ukraine.

  • Customer 2.0: як за останні роки змінилися покупці і які нові виклики для продавців.
  • Як повинен змінити поведінку продавець, щоб бути успішним завтра?
  • Трансформації в продажах і сервісі: на якому етапі їх необхідно робити?
  • Перехід від продажу продуктів до продажу рішень.

Більше про спікерів: 

  1. Yuriy Pryyma, директор із продажів в ELEKS. У Юрія більше десяти років досвіду в управлінні трансформаційними змінами в ICT (Information and Communication Technology), а також в управлінні В2В продажами і сервісом в компаніях різного масштабу та рівня зрілості. Юрій керував сегментами Multi-National Accounts, Enterprise та SMB в компаніях Голден Телеком, УРС (ТМ Білайн), Київстар. Побудував та впровадив успішні стратегії з продажу для певних сегментів клієнтів в Україні та за кордоном. Також Юрій — сертифікований коуч програм Miller Heiman Conceptual Selling Coaching та Strategic Selling Coaching. Побудував потужну sales machine з продажів В2В в ELEKS, що входить в першу десятку найбільших IT-компаній України.
  2. Юрий Усов, партнер Miller Heiman Group Ukraine та країнах СНД. Юрій має 15 років досвіду В2В продажів, розвитку бізнесу та трансформаційних процесів в продажах та сервісі малого, середнього та великого бізнесів. Як провідний консультант та партнер Miller Heiman Group Ukraine, Юрій має великий досвід у створенні клієнт-орієнтованих процесів продажу та культур у широкому діапазоні B2B-галузей, включаючи телеком, ІТ, важку промисловість, фінансові послуги, машинобудування, хімію та інші. Його глибокі знання та досвід у основних напрямках трансформацій продажів та зміни культури в В2В допомагають йому бути безперечним ключовим ресурсом для клієнтів у створенні їхнього бізнес-успіху.

Квитки

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: