EN
  • Это мероприятие прошло.

Hrabli Battle @UNIT.City | Стартапи міряються граблями

Место проведения

UNIT.City

Украина, Київ, Дорогожицька, 3

Знайомий гул у вухах, коли граблі періщать по зубах? Ніщо так не тверезить, скажи? 

Саксесні саксеси уже в печінках. Давай відверто: за лаштунками не все так легко і безболісно. Та навіть злива граблів не зупинить на шляху до мети, а навпаки — простимулює.

Як негативний досвід, поразки, перетворювати у історії зі знаком плюс поділяться запрошені експерти.

У бій за звання чемпіона граблів зійдуться:

  1. Alexandr Sazonov, COO Competera Pricing Platform. Підприємець до мозку кісток. Починав із офлайн-бізнесу, та перейшов на сторону зла (перекреслено) в онлайн, коли інтернет остаточно заполонив усі сфери нашого життя. Останні 4 роки Олександр займається побудовою команд, структуруванням процесів, розвитком партнерських мереж у Competera.
  2. Vlad Tislenko, CEO & Co-founder Concepter, гуру краудфандингу, справжній Ironman. Саме спалах iBlazr авторства компанії Влада став першим українським гаджетом, який потрапив в Apple Store. І в спорті, і в бізнесі Влад дотримується одного правила: завжди іти вперед.
  3. David Braun, CEO & Co-founder TemplateMonster.com, інвестор таких проектів як MotoCMS, Photodoto, Site2you, Designfloat. “Кожен новий проект чи ідея — як енергетик для мене”, — каже Давид, серійний ІТ-підприємець, щасливий батько трьох дітей, барабанщик та громадський активіст.
  4. Daniel Tonkopiy, Founder & CEO DelFast, @Best.ua, @X-Rift - augmented reality mobile game, @AdLog.tv, @SkyNetMobile, @DreamCatcher, Co-founder & COO @ChudoCard, mp.kz. Як у 32 роки втратити перший мільйон доларів, а у 39 перестати хвилюватися через факапи і зрозуміти, що цифри у житті — не головне.

Коли: 19 липня (четвер), 19:00.
Де: Unit.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3 (зупинка “Мотоциклетний завод”).

Квитки тут

Early birds - 500 UAH 
Sleepy owls - 700 UAH
Double Trouble - 800 UAH

Приходь за порцією досвіду і адреналіну, що бадьорить!

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск