прислать материал
AIN.UA » HRM Meetup
  • Это мероприятие прошло.

HRM Meetup

Телефон организатора

+38 (067) 573 43 74
Место проведения

Офіс Sigma Software

Украина, Київ, вул. Ярославська, 58

Запрошуємо на благодійний HRM мітап у рамках Open Tech Week від Sigma Software!

З 8 по 12 жовтня компанія Sigma Software запрошує ІТ спільноту Києва на серію благодійних заходів Open Tech Week. Щовечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери представлять свої доповіді з різних напрямків.

12 жовтня відбудеться зустріч для всіх, хто цікавиться сферою HRM. Будемо раді бачити тебе в офісі Sigma Software, вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта».

Цього вечора наш зручний і затишний Sigma Club стане майданчиком для обміну досвідом і нових знайомств. На вас чекають дві доповіді, неформальне спілкування і смачна вечеря.

Наші доповідачі:

Анна Козакова має 12 років досвіду роботи в сфері IT-рекрутингу. Експерт в області підбору IT-фахівців різних напрямків (розробники, тестувальники, керівники). Керувала рекрутинговим відділом в компанії Sigma Software (побудувала ефективну систему підбору персоналу, створила відділ рекрутингу з «0»). На даний момент співзасновник консалтингової компанії «Achievement House». Створенням і проведенням тренінгів займається більше 5-ти років за такими напрямками як підбір персоналу та розвиток софт скілов.

Тема уточнюється.

Юлія Остроух, більше 10 років працює в HR напрямку в IT компаніях таких як Alvion Europe, Miralab, Lohika, Sigma Software на позиціях HR Generalist, внутрішній бізнес тренер, Administrative Director, HR Team Leader. На даний момент очолює HR функцію в київському офісі і локаціях Sigma Software. Сфера інтересів — мотивація і розвиток співробітників, employer branding, управління змінами. Захоплює — участь в масштабуванні бізнесу. Надихає — стежити за успіхами співробітників, з якими довелося працювати всі ці роки. На зустрічі Юлія розповість про проджект менеджмент підхід до вирішення HR завдань.

Мова доповідей – російська.

Приходь о 19:00! Для початку — неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи.

Перша доповідь стартує о 19:30.

Адреса: вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта».

Вартість — 100 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Кожен Може» на ліки та реабілітацію для хворих дітей.
Більше інформації та актуальна програма на сторінці заходу в Facebook.

Реєстрація обов’язкова.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: