прислать материал
AIN.UA » IT Arena 2017
  • Это мероприятие прошло.

IT Arena 2017

Телефон организатора

+38 093 91 77 247
Место проведения

Lviv Arena

Украина, Львов, вулиця Стрийська, 199

Хочемо запросити вас на найбільшу тех. подію країни та одну з наймасштабніших технологічних конференцій у Східній Європі –  IT Arena 2017.  Два роки поспіль ІТ Арену визнають найкращою ІТ подією в Україні. З 29 вересня по 1 жовтня ІТ Арена збере на львівському стадіоні  більше 2000 ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями.

У попередні роки на конференції виступали доповідачі з таких компаній як Twitter, Microsoft, IBM, Philips, Google та Facebook. Перші спікери IT Arena 2017 вражають: 

  • Самар Сінгла - серійний підприємець, засновник і CEO компанії Jugnoo, відомої у світі як індійський Uber
  • Аллан Ґрант - народжений в Україні підприємець і розробник, засновник Hired, найпрогресивнішої серед рекрутингових компаній. Виступить із лекцією “From Ukraine to Silicon Valley”
  • Джуліен Саймон – Principal Tech Evangelist компанії Amazon Web Services
  • Майк Батчер - визнаний одним із найвпливовіших людей у світі технологій і editor-at-large легендарного TechCrunch
  • Юджин Борухович - Global Head at Digital Health Incubation & Innovation у світовій компанії Bayer

Під час трьох днів ІТ Арени традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo. Близько сотні учасників презентуватимуть свої розробки, пристрої, мобільні додатки, роботи, дрони, «розумні прилади», які були створені в Україні.

Цього року на ІТ Арені пройде великий конкурс стартапів Startup Competition, кількість учасників зросте до сотні; зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-закордону.

Третій день конференцій у десятьох закладах у серці самого Львова на Площі Ринок, 1 жовтня протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00 відбуватимуться 30 воркшопів та мітапів на найрізноманітніші теми.

Другий день конференції завершиться масштабним фестивалем електронної музики Futureland  Festival, який збере 5000 учасників. Хедлайнером стане легендарний французький дует  Cassius. Минулого року на фестивалі виступив один із сотні кращих діджеїв світу – Netsky.

  • Організатори

Із ростом якості та масштабності самої конференції щороку також росте команда організаторів конференції ІТ Арена. До Lviv IT Cluster, ELEKS, Startup Depot, LITSцього року приєдналася компанія N-iX.

Більше інформації про спікерів, доповіді та квитки

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: