AIN.UA » IT Arena 2018
EN
  • Это мероприятие прошло.

IT Arena 2018

Телефон организатора

+38098800154
Место проведения

Arena Lviv

Украина, Львів, Стрийська, 199

Вже вп’яте цієї осені у Львові відбудеться IT Arena, найбільша тех-конференція України та Сх. Європи. З 28 вересня по 30 вересня IT Arena збере на стадіоні Арена Львів кілька тисяч ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів зі всього світу та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Це унікальна можливість відкрити для себе потенціал українських та міжнародних розробників, зустріти однодумців, познайомитися з глобальними бізнес-ідеями, надихнутись досвідом успішних тех-підприємців та знайти можливості для свого бізнесу.

Спікери:

Вже традиційно ІТ Арена привозить до Львова найвідоміших спікерів зі всього світу. Серед них:

  • Stephanie Alys, Chief Pleasure Officer в компанії MysteryVibe
  • Zakaria Jaiathe, Senior Software Researcher в компанії SAP
  • Nick Bilogorskiy, Cybersecurity Strategist в компанії Juniper Networks
  • Björn Rabenstein, Production engineer в компанії SoundCloud
  • Eric Siu, CEO в компанії SingleGrain
  • Martin Villig, співзасновник в компанії Taxify

Серед інших спікерів цього року – безліч експертів зі світу стартапів, адже вперше цього року на конференції буде Startup Track; експерти з цифрової реклами, гуру ІТ-маркетингу, фахівці з кібербезпеки, власники бізнесу, ТОП-менеджери, інвестори, а також десятки стартапів з України та всієї Європи, які презентують свої ідеї на змаганнях Startup Competition. під час події також можна буде ознайомитись з технологічними українськими розробками на виставці Startup Alley, поспілкуватися зі спікерами та учасниками на нетворкінг івентах та відпочити на найкращих афтепаті.

Вже вдруге, IT Arena переносить третій день конференції до історичного центру міста. У 10 закладах у серці Львова, відбуватимуться 50 мітапів на найрізноманітніші теми. Участь у мітапах зможуть взяти усі учасники конференції, попередньо зареєструвавшись, адже кількість місць буде обмеженою.

Із ростом якості та масштабності самої конференції, щороку також росте команда організаторів конференції IT Arena. До Lviv IT ClusterELEKSStartup DepotLITS приєдналася компанія Intellias.

До речі, зараз на купівлю квитка діє промо-код на 5% знижки: itarena<3you
Слідкуйте за новинами на сайті події.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Комментарии | 0

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: