прислать материал
AIN.UA » IT DAY Kherson 3
  • Это мероприятие прошло.

IT DAY Kherson 3

Телефон организатора

+380956190264
Место проведения

Авто Центры: «Автоград Херсон» и «Авто Холдинг»

Украина, Херсон, проспект Адмирала Сенявина, 41

27 жовтня 2018 року, уже втретє, у Херсоні відбудеться наймасштабніша міжнародна конференція – IT DAY 3! Метою якої є розвиток ІТ-сфери та економіки у регіоні. Це дуже знакова подія для Херсона, адже зберуться найкрутіші світові хедлайнери у сфері IT – зі Швеції, Ізраїлю та США, та вітчизняні відомі ІТ-спеціалісти зі Львову, Києва, Дніпра, Миколаєва та Херсону.

Вони поділяться власним досвідом, відкриють нові вектори росту для ІТ-спеціалістів. Під час IT DAY 3 піде мова про те, як будують бізнес-процеси, успішно запускають стартапи, грамотно розробляють контент та PR-стратегію, створюють ефективну таргетовану рекламу, та багато інших цікавих лайфкахів.

Конференція відбудеться у два потоки:

27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Суміжне з ІТ» (Авто Центр: «Авто Холдинг Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41);

27 жовтня 2018, з 9:00 до 19:00 – поток «Я ІТ-спеціаліст» (салон Авто Центр: «Автоград Херсон», за адресою вул. Адмірала Сенявіна, 41).

Окрім виступів спікерів, на вас чекають виставки ІТ-компаній, де ви матимете можливість поспілкуватись з їх представниками, дізнатись все, що вас цікавить. Також будуть розіграші призів, подарунки та розважальна програма.

За надання приміщень автосалонів для проведення заходу дякуємо генеральному партнер у IT DAY 3 – «Автоград Херсон», «Авто Холдинг Херсон», Тойота центр «Авто-Плаза».

Багато кого з учасників попередніх ІТ DAY , форум надихнув на подальший активний розвиток у ІТ, та обрання майбутньої кар’єри пов’язаної з інформаційними технологіями. Захід призначений залучити якомога більше людей до ІТ-сфери, показати, що живучи у рідному місті, є можливість не тільки отримувати достойну заробітну плату, працюючи у міжнародних компаніях, а й розвивати Херсонський регіон.

Щоб взяти участь у конференції, проходьте попередню реєстрацію на сайті, де також є можливість ознайомитись з програмою заходу.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: