EN
 • Это мероприятие прошло.

IT-конференція ITEM Dnipro Global 2019

Место проведения

Менора

Украинаа, Dnipropetrovsk, вул. Шолом-Алейхема, 4

3 листопада у КЦ “Менора” у Дніпрі відбудеться найочікуваніша ІТ конференція Центральної України з розвитку ІТ бізнесу і не тільки  ITEM Dnipro Global 2019.

Цьогоріч заявлені 20 українських і закордонних спікерів, запрошені 800 учасників, передбачається три потоки доповідей.

Поток Business Growth - буде цікавий для власників компаній, СЕО, СОО, СFO, Head/VP of Growth компаній, Business Development менеджерів. Саме тут будуть говорити про те, що робити з бізнесом, коли він досяг певної межі розвитку і потребує масштабування.

Поток Sales  & Marketing - цей трек для Sales та Marketing Managers, Head of Sales, Business Development Managers, СМО або СЕО компаній. Відповіді на питання як продавати та як просувати свої послуги та продукти. 

Поток Project & People Management - зацікавить Project та Program менеджерів, Team Leads of PMO, CEO компаній та HR менеджерів. Його темою стануть нові прийоми у керуванні проектами та людьми. 

Серед спікерів  ITEM українські політики; люди, які зробили внесок в розвиток світового IT; автори бестселерів по IT-менеджменту і програмуванню; засновники та CEO всесвітньо відомих компаній і стартапів. А саме:

 • Кіра Рудик, ех-CEO Ring Ukraine, народний депутат України;
 • Роман Гавриш, засновник та керуючий партнер маркетингової агенції Aimbulance; 
 • Олексій Авраменко, Засновник та CEO FinTech групи EasyPay UA. Першим привіз в Україну платіжний термінал;
 • Ілля Казиміровський, VP of Engineering в PandaDoc;
 • Айк Арутюнян, директор з глобального маркетингу в SoftServe;
 • Ілля Кабачинський, головний редактор інтернет видання AIN.UA - украинский TechCrunch;
 • Влад Флакс, засновник та СЕО компанії OWOX, яка розробляє та підтримує окремі, здебільшого найбільш навантажені онлайн-сервіси Rozetka.ua;

та ще багато цікавих та яскравих спікерів, дізнатися про яких можна за посиланням https://item.com.ua/agenda2019ukr

Основні питання, що будуть обговорюватися:

 • Як вивести команду зі стресу та відновити її продуктивнсть;
 • Як увійти та почати розвивати ринки Великобританії та США з України;
 • Про юніт-економіку для ІТ-компаній, як основу зростання та прийняття рішень на основі даних;
 • Як створити організацію, орієнтовану на продукт; 
 • Як пережити зростання стартапу в корпорацію, сформувати ТОП-команду і продатися в Amazon; 
 • Як збільшити свої можливості та створити насправді цінний продукт; 
 • Як  працювати  з клієнтом на відстані витягнутої руки: еволюція команд;

та багато інших “Як?”, на які ви отримаєте змістовні експертні відповіді.

Що цікавого крім доповідей:

Новий формат участі для відвідувачів - “співорганізатори”. Ви придумуєте будь-яку цікаву активність для учасників: організувати консультації, провести екскурсії своїм офісом, зробити подарунки. Ми надаємо вам можливість це зробити і гучно заявити про себе або свою компанію. Користь отримують всі.  Email для ідей: coo@item.com.ua

Програма ITEM Happy Hours - цілий список приємних подарунків, знижок і спеціальних пропозицій для учасників конференції від закладів нашого міста. 

Закрита PreParty спільно із Конкорд Банком, де у форматі телемосту спеціальними гостями будуть  представники Кремнієвої долини.  

AfterParty вечірка у TWINS барі для учасників конференції, їх друзів та друзів їх друзів. Унікальна можливість поспілкуватись із спікерами конференції у неформальній обстановці. 

Нетворкінг - один з найважливіших аспектів конференції. Тому, як завжди, всі умови для ефективного невимушеного нетворкінгу під час конференції, PreParty та AfterParty.  Затишні лаундж-зони для спілкування; нетворкінг формат Q & A зі спікерами - поспілкуватися з ними можна буде у в зазначеному місці; мобільний додаток ITEM з широкими можливостями для спілкування, зручною онлайн програмою конференції, детальною інформацією про спікерів та доповіді та можливістю скачати презентації після виступу.

Багато корисної інформації, цікаві активності та призи від наших партнерів:  EasyPay, Concord bank, Payoneer , Sigma Software, Альфа-Банк, UKRSIBBANK

Придбати квиток можна на сайті https://item.com.ua

Працює гаряча лінія +380675760301 

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск