EN
  • Это мероприятие прошло.

KeyExecutive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта [Київ]

Телефон организатора

+38 (073) 041 25 99
Место проведения

коворкінг «Між вухами»

Київ, вул. Васильківська, 24

Львівська бізнес-школа УКУ #LvBS та магістерська програма професійного рівня Key Executive MBA запрошують 21 травня на майстер-клас: «Кey Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта». Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ.
Говоритимемо з відомими власниками бізнесу:

  • Про їхні історії успіху
  • Що спонукало навчатися у дорослому віці
  • Як бізнес-освіта вплинула на особистісний та професійний розвиток
  • Як змусити себе виходити із зони комфорту і який результат це приносить
  • Про нетворкінг та спільноту – у чому їх головна цінність

Учасники дискусії:
Михайло Корилкевич, член академічної ради програми Key Executive MBA, член Наглядової ради Групи компаній «МОНСТЕРА». Засновник і президент Української асоціації вапняної промисловості. Голова правління Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну».
Maksat Sabyrov, співвласник компаній у сферах ІТ та добувної промисловості в Киргизстані. Перший учасник програми Кey Executive МВА, який переїхав до України на 2 роки, щоб навчатися у Львівській бізнес-школі УКУ.
Vitaliy Koval, директор компаній «ВВВ Монтаж» (будівництво доріг) та «Санако» (аграрний бізнес); віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, випускник програми Кey Executive МВА.

Key Executive MBA – це програма для власників та керівників бізнесу, яка дає саме ті знання, які підсилять досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього.

Програма заходу:
18:30 вітальна кава
19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).
Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська).
Участь безкоштовна за умови підтвердження РЕЄСТРАЦІЇ

*Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.
Контактна особа: Анастасія Дякун, +38 (073) 041 25 99, adyakun@lvbs.com.ua.

Open House Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – це чудова нагода відвідати майстер-класи від магістерських програм Школи, дізнатися більше про кожну з них, поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя. Окрім цього, ми надамо вам чіткий план дій та розповімо про ваші подальші кроки, необхідні для успішного вступу.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, Key Executive MBA. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск