EN
  • Это мероприятие прошло.

Kharkiv Pitch Day

Телефон организатора

+380661139567
Место проведения

Fabrika Space

Харків, вул. Благовіщенська, 1

INTECRATOR запрошує стартап-команди на Kharkiv Pitch Day!

На заході в Харкові Ви можете детально дізнатися про плани й особливості роботи INTECRATOR в Україні, а також матимете змогу поспілкуватись із засновниками та координаторами проекту.  

На Kharkiv Pitch Day стартап-команди отримають унікальну можливість презентувати свої проекти перед командою INTECRATOR, що дозволить ефективніше донести свою ідею та підвищити шанси потрапляння в Акселераційну програму.

Дата та час:
17 жовтня 2019 року (четвер), 15:00 – 18:00
Місце проведення: Fabrika Space (м. Харків, вул. Благовіщенська, 1)

Записатися на Kharkiv Pitch Day можна за телефоном +380 50 411 13 69 або за електронною адресою intecrator@intecracy.com

INTECRATOR - це спільний проект Intecracy Ventures і компанії EY в Україні, в рамках якого здійснюється акселерація та інкубація стартапів.


Intecracy Ventures (інвестор групи IT-компаній, що працюють під брендом Intecracy Group) та EY в Україні об’єднали зусилля й можливості для створення абсолютно нової для України моделі акселераційної програми для стартапів – INTECRATOR. Акселератор працює за пілотною для України моделлю «Venture Builder» і взаємодіє з високотехнологічними стартапами від етапу створення прототипу (MVP) до виведення повноцінного продукту на ринок.

Команди з інноваційними ідеями матимуть чудову нагоду отримати практичну професійну підтримку у створенні своїх продуктів та рішень, а також їх швидкому просуванні на українському та міжнародному ринках. Участь в INTECRATOR дозволить найбільш успішним стартапам співпрацювати з великими компаніями – лідерами у відповідних секторах.

Більше інформації про INTECRATOR

Локальний партнер INTECRATOR в Харкові - Kharkiv IT cluster

Партнери INTECRATOR:
Cisco – світовий лідер у сфері ІТ та мереж.

«Правекс-Банк» - український банк, який належить одній із провідних банківських груп Європи – італійській групі Intesa Sanpaolo.
AEQUO Law Firm - прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією.
UnityBase - програмна платформа для оперативного створення високопродуктивних Web-орієнтованих систем.

Про Intecracy Ventures
Компанія Intecracy Ventures допомагає підприємцям у пошуку інвестицій та розвиває їх до стадії фінансування, а також дає можливість венчурним інвесторам отримати великий перелік стартапів у різних галузях економіки.
Intecracy Ventures являється інвестором групи IT-компаній, що працюють в рамках об’єднаного бренду Intecracy Group, а також ряду стартапів.

Про EY Ukraine
EY - міжнародний лідер з аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування з питань ведення бізнесу. Компанія також має значну експертизу в галузі технологій та інновацій.
EY є займає провідну позицію серед лідерів із надання послуг з автоматизації роботизованих процесів (RPA) та впровадження IoT за версією HFS Research, 2018. Компанія є лідером у галузі консалтингу з питань кібербезпеки за версією ALM, 2018. EY застосовує близько 2000 ботів для автоматизації процесів усередині компанії та для надання послуг клієнтам.
EY підтримує корпоративних клієнтів у впровадженні інновацій та надає комплексну й системну підтримку високотехнологічним стартапам.

 

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск