EN
  • Это мероприятие прошло.

Конференція JavaScript fwdays’20

Место проведения

Mercure Congress Hall

Украина, Київ, Вадима Гетьмана, 6

JavaScript fwdays’20 — це масштабна конференція від Fwdays, яка збирає JS розробників України та світу вже восьмий рік поспіль.

Купити квиток

Спеціально для читачів AIN є знижка 10% по промо-коду: AIN-JS-20

Вартість участі:

5400 грн (~ 215 $) - 200 шт.

20% знижка для учасників попередніх конференцій Fwdays (застосовується автоматично при купівлі квитка) і 50% знижка для студентів (напишіть нам та надішліть фото свого діючого студентського квитка на orgs@fwdays.com, якщо ви студент денної форми навчання).

Цього разу:

  • 900 учасників
  • 20 українських та світових експертних спікерів
  • 3 насичених потоки доповідей + Community Stage
  • доповіді англійською, українською та російською мовами
  • зони з розвагами та подарунками
  • потужна Afterparty

Серед спікерів:

Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка, обожнює барабани та фільми жахів.

Sebastien Chopin (Creator of Nuxt.js) — автор Nuxt.js та Vue.js community member. Любить зустрічатися з людьми по всьому світу, підтримуючи та розповідаючи про Nuxt.js. Останні 13 років працює з JavaScript. 

Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов'язані з Vue.js. Завдяки цим активностям вона здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій. CTO ініціативи VueVixens, нонпрофіт-організації, що проводить воркшопи з Vue.js для жінок.

Іван Акулов (PerfPerfPerf) — Google Developer Expert з веб-технологій, засновником PerfPerfPerf — консалтингового агентства з веб-ефективності, пише вичерпні статті та є досвідченим доповідачем.

Martin Splitt (Google) — виступить на JavaScript fwdays вже вп’яте, працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst / Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.

Chen Hui Jing - дизайнерка та розробниця-самоучка з Сінгапура, з непомітною любов’ю до CSS. Розпочала свою веб-кар’єру в проміжках між баскетбольними тренуваннями.

Stefan Judis (Twilio) — developer evangelist у Twilio, організатор Web Performance Meetup Berlin, куратор Perf Tooling Today.

Ілля Климов (JavaScript.Ninja)Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах та більше 10 років викладає у 2-х ВНЗ, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja.

Олексій Распопов (DataRobot) — розробник з 5-річним стажем, який в основному працює з JavaScript, HTML+CSS, іноді Python. Любить знаходити нові ідеї та практики в різних технологіях.

Знайомтесь з іншими спікерами на сайті

Приєднуйтесь до нас у:

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск