EN
  • Это мероприятие прошло.

Конференція Kyiv Data Spring

Место проведения

КиївЕкспоПлаза

Украина, Київ, Салютна, 2-Б

19 травня у Києві відбудеться Kyiv Data Spring, один із найбільших заходів про дані та їх практичне використання у Східній Європі. Kyiv Data Spring – це платформа, де зустрічаються та обмінюються досвідом та знаннями люди, зацікавлені в розвитку великих даних, машинного навчання та штучного інтелекту. Конференція збере до 1000 учасників, серед яких – топ-менеджмент, підприємці міжнародних компаній, маркетологи, розробники, практикуючі data science спеціалісти.

На Kyiv Data Spring виступатимуть провідні спеціалісті по роботі з даними із України, а також професіонали з хед-офісів IBM Watson, Amazon Web Services, Booking.com, Dell та Nvidia AI Technology Center.

Ознайомитись зі списком спікерів ви можете на офіційному сайті конференції

Квитки за найкращою ціною цієї весни – від 1200 гривень – вже у продажу!

Чому варто прийти?

Нові знання

У вас є унікальна можливість дізнатись про останні тренди, послухати доповіді щодо використання найкращих інструментів, отримати інсайти від експертів – і все це 19 травня в «КиїЕкспоПлазі»

Кейси

Провідні менеджери міжнародних компаній та підприємці України відкриють вам реальні кейси успішного використання технологій по роботі з даними. Експерти, які вже ввели інновації в свій бізнес, поділяться секретами ефективного використання великих даних та отримання від них користі для бізнесу.  

Нетворкінг

Kyiv Data Spring – це місце, де ви познайомитесь із найкращими спеціалістами в області великих даних та машинного навчання, зустрінете однодумців та знайдете партнерів для впровадження інновацій та спільного бізнесу.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск