EN
  • Это мероприятие прошло.

Костянтин Коптелов «Як виростити управлінця з хорошого виконавця?»

Телефон организатора

+(38)044-591-25-35
Место проведения

Chasopys Eduspace

Київ, вул. Велика Васильківська, 30а (3 поверх, код 340)

Бізнес росте, штат розширюється, треба шукати хороших керівників. Де їх взяти?

Звісно, - зі своїх! Із тих, хто давно в компанії, хто вже довів свою лояльність і професіоналізм. Тим більше, що вони хочуть кар’єрного зростання!

Але в результаті ми втратимо гарного виконавця, а отримаємо недостатньо професійного керівника.

Управління людьми - це набір знань та вмінь. Їх можна опанувати. Які саме знання і вміння, і як їх засвоїти новопризначеному керівнику, - обговоримо на лекції 12 листопада.

Захід буде корисним для вас:

  • Якщо вас нещодавно підвищили і ви б хотіли почувати себе більш впевнено, “прокачати” професійний рівень в управлінні командою.
  • Якщо у вашому відділі чи компанії є необхідність призначити виконавця на керівну посаду, і ваша задача - “виростити його”.
  • Якщо у вас уже є керівники, які ще не так давно були звичайними виконавцями, і ви б хотіли дізнатись, як покращити їхні навички управління.

Спікер:
Костянтин Коптелов – OKR and PM coach, засновник компанії Eazzy, MBA, TEDx спікер, ментор бізнес-інкубаторів RadarTech та LeaderShip, спікер популярних конференцій з управління проектами. Проводить регулярні лекції та майстер-класи з управління проектами та організації бізнес-процесів, які відвідали вже близько 3000 осіб. Вибудовував управління процесами в ІТ-стартапах, агрокомпаніях, на заводах, в мережах громадського обслуговування. Має досвід роботи в корпораціях з штатом від 5000 осіб. Автор методик структуризації хаосу зростання в бізнесі.

Коли: 12 листопада, 19:00 - 21:00
Де: Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30а.
Вартість: 300 до 5.11 і 350 з 6.11.

Увага! Кількість місць обмежено. Придбати квиток необхідно завчасно

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск