AIN.UA » Креатив як інструмент залучення спільнот
EN
  • Это мероприятие прошло.

Креатив як інструмент залучення спільнот

Место проведения

New Work Labs Globus

Киев, Вул. Інститутська, 2а

25 квітня зустрінемось з куратором Спільноти Бьорнерів України, яких об’єднала ідеологія відомого фестивалю Burning Man. Ярослав Корець разом із командою створює ком’юніті, яке співіснує за принципами добровільності, самоврядності, відсутності майнового інтересу її членів та учасників, прозорості, відкритості й відсутності комерційного початку.

У березні для активного залучення ком’юніті та продукування креативного контенту й культурних проектів команда Спільноти відкрила арт-простір Палац Культури Куренівка (Дворец Культуры "Куренивка") До нового місця на Подолі вже приєднуються творчі люди, які готові розділяти традиції глобального ком’юніті Burning Man.

Центральною подією для Спільноти Бьорнерів України є Burning Man, що відбувається в США та збирає десятки тисяч людей у пустелі Black Rock City на свято утопії, свободи та творення альтернативної реальності. Метою спільноти є добровільне об’єднання людей для генерування некомерційних творчих та арт-проектів.

В Україні рух бьорнерів з’явився рік тому завдяки Ярославу, у якого виникла ідея познайомити світову спільноту Burning Man з сучасною українською культурою.
Якщо говорити про історію спільноти, то точкою відліку можна вважати Kurenivka Afterparty в Києві. На вечірку прийшли понад 60 людей, з якими згодом організовано Kurenivka camp – перший офіційний український табір на Burning Man. Вже у березні офіційно створено “Спільноту Бьорнерів України” та проведено івент “Precompression: AI Думкою Багатіє”, де вдалось відтворити унікальний дух і атмосферу Burning Man в Україні.

Наступним кроком була участь у Burning Man: I Robot, на який команда Kurenivka Camp привезла за підтримкою держави два арт-проекти: “Ai.Tlants” та “SORRY“. Крім арт-проектів куренівці побудували танцпол з баром, де пригощали українськими наливками, а також щовечора годували вечерею близько сотні бьорнерів, привезли арт-кар, провели майстер-клас з лиття олов’яних офісних солдатиків і вечірку “Fake ICO”.

Завдяки проведеним заходам Спільнота Бьорнерів України ширилась і знадобилась локація, де люди, що поділяють принципи ком’юніті, могли б збиратись. Тому наступним рішенням стало створення фізичного простору задля розвитку творчого потенціалу та заохочення до самопізнання, проведення масових заходів, зустрічей, семінарів, лекцій, вечірок, концертів, фестивалів. Так з’явився ДК Куренівка. Амбітною ж ціллю спільноти є започаткування власної великої регіональної події Burning Man, яку вже анонсовано організаторами на 11 травня, та пропаганда України як креативної країни.

На зустрічі з Ярославом детальніше поговоримо про ідеологію й спільні цінності спільноти, про інструменти взаємодії, про виклики, про структуру команди та ком’юніті, ефективну комунікацію з творчими командами та принципи саморегулювання, про джерела фінансування, власні ноу-хау , про те, як креативні практики об'єднують людей.

Коли: 25 квітня, 19:00 — 21:00
New Work Labs Globus, вул. Героїв Небесної Сотні, 2а
Вартість: 220 грн. Увага! Кожні 20 грн з покупки одного білету підуть на краудфандинг у підтримку Палацу Культури Куренівка! Підтримати ініціативу додатково (за бажанням).

Квитки

Контакти: (093) 298 73 63, Тамара
__________________________________________________________________
Куратор проекту:

Creative Management Camp (NIICE) — освітня платформа для менеджерів культурних та креативних, соціальних та освітніх проектів. Об’єднує ком’юніті менеджерів культури, засновників креативних проектів та ініціатив у сфері культури й мистецтв, студентів та викладачів програми.

На серію зустрічей Community Organizing.Cases ми запрошуємо практиків, що створюють та розвивають спільноти, шукають ефективні інструменти взаємодії, працюють з волонтерами та лідерами думок.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Комментарии | 0

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: