EN
 • Это мероприятие прошло.

Kyiv Project Management Day 2019 Main

Телефон организатора

0939911243
Место проведения

Mercure Hall

Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6

16 листопада в Києві ми вже вшосте будемо організовувати Kyiv PM Day 2019 Main. Цього разу в гостинному Mercure Hall подія збере більше 700 учасників: проектних менеджерів в IT, тімлідів, СTO, COO та CEO IT-компаній, директорів PMO і HR-директорів. Своїм досвідом ділитимуться 70 спікерів на 7 потоках конференції.

Зареєструватись

Зараз в українській IT ідустрії (разом аутсорсинговій та продуктовій) зайнято близько 160 тисяч інженерів. Попередні 5 конференцій, котрі відбувались з 2017 року у Києві і 10 конференцій, котрі ми провели з 2014 року у Львові, а також харківські та одеські події дозволили підтягнути рівень проектного менеджменту в Україні до глобальних стандартів і зекономили безліч часу, нервів і зусиль нашим учасникам - поточним чи майбутнім PMам. Але прийшов час рухатись далі, а поточний стан українського IT аутсорсингу та індустрії IT стартапів уже вимагає нових, сучасних підходів.

За 5 років ми добре навчились враховувати ризики, управляти конфліктами, застосовувати agile практики, перетворювати організації на agile, мати справу з різноманітними замовниками, рахувати OKR, управляти людьми в IT в різноманітних підходах. Але те, що відбувається в управлінні проектами в передових IT компаніях зараз показує, що це лише частина інструментаря. Коуч-підхід, фасилітація, автоматизація, штучний інтелект, холакратія, директивні підходи Ілона Маска є відповіддю проектного менеджменту як дисципліни на поточний стан IT технологічної галузі, коли час життя навіть компаній, що вийшли на IPO, скоротився з 50-60 до 15-20 років і далі компанії повинні або повністю перевинаходити себе або помирати.

Ми вирішили зробити темою цьогорічного Kyiv PMDay "Вавілонська вежа підходів та практик" і сподіваємось, що якісна коммунікація проектних менеджерів між собою дозволить продовжити роботу над проектами навіть в різних парадигмах і не дасть розшарувати дисципліну на групу суперечливих парадигм, прихильники кожної з яких не розумітимуть одні одного. А ми спробуємо забезпечити якісний майданчик для такої коммунікації та обміну знаннями. Сподіваюся, що знання, приклади та досвід отримані на конференції допоможуть учасникам робити успішніші проекти і просуватись по кар'єрним сходинкам.

Питання, що будуть обговорюватись:

 • Основні тренди галузі, нові тенденції в проектному менеджменті;
 • Причини успіхів та невдач колег по цеху;
 • Реально працюючі кейси по роботі з замовниками та командою;
 • Специфіка застосування нових методологій на проектах;
 • Нові способи побудови команд, та взаємодій в них;
 • Кар'єрні шляхи ПМа

Програма конференції буде складатись з 7 потоків:

 • Case Study / Fail Conf - для team leadів і тих, хто розпочав кар’єру в управлінні проектами та командами. Приклади з життя досвідчених PM-Ів, успішні проекти та чому вдалося їх успішно їх завершити. Провальні проекти та які уроки можна винести з їх провалу. Прості і складні практики, котрі допомагають управляти проектами.
 • РМ-моделі - для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, PMO-директорів. Більш комплексні підходи до проектного менеджменту, котрі враховують складність середовища в якому доводиться вести проект.
 • Agile та гнучкі методології - кейси для тих, хто цікавиться SCRUM, Kanban та загалом гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді.
 • Product менеджмент - Чим відрізняється Product Management і Project Management, особливості роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практика продажу і реалізації продуктових проектів
 • Evolution - потік для BA і про BA до обіду, а також приклади проектного менеджменту з суміжних сфер - GameDev-у, будівництва, military та ін. Тут ми будемо намагатись підібрати ті кейси, котрі дозволять проаналізувати досвід з точки зору дисципліни проектного менеджменту як такої
 • PM - Майстер-класи - для охочих отримати максимум навичок
  та практики.
 • Product майстер-класи - для тих, хто хоче вийти з конференції з уже сформованими навичками product manager-а.

Мета конференції:

 • сприяти розвитку проектних менеджерів;
 • налагодження комунікації і взаємодії між учасниками конференції;
 • networking;
 • зробити управління проектами більш професійним.

Спікерами на конференцію плануємо запрошувати лише практиків, в котрих за плечима 5-10 років успішного управління проектами і котрі своїм прикладом та outstanding результатами мотивують навколишніх на звершення в роботі.

Подати доповідь

Організовуємо ми, Lemberg Tech Business School, за останні 10 років провели понад 130 успішних конференцій: Kyiv PMDay, Lviv Mobile Development Day (mdday.lviv.ua), GameDev Conference (gamedev.lviv.ua), Lviv Freelance Forum (freelance.lviv.ua), Kyiv It Outsourcing Forum - лише деякі з них. Власне за останній рік провели 14 великих подій по Україні.

Ціни від до в залежності від дати реєстрації, детальніше на сайті

Зареєструватись

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск