EN
  • Это мероприятие прошло.

Лекція Наді Перевізник «ІнфоЗОЖ: долаємо цифровий стрес»

Место проведения

Projector

Kyiv, улица Кожемяцкая, 10

Nadya Pereviznyk — фахівець з комунікацій. Надя психолог за освітою, зробила кар'єру в піарі та медіа-підприємництві й на власному досвіді знає, що таке інформаційна залежність. Досліджує її та бореться з нею одночасно і поділиться своїми напрацюваннями у темі.

Заглядаєте у смарфон без приводу і при будь якій нагоді, наприклад, чекаючи друзів? Відчуваєте залежність від месенджерів, стрічки і лайко-сердечок? Страждаєте від низької продуктивності, тривоги і життєвої розгубленості — все несеться, а ви не встигаєте? Помічаєте таку поведінку в близьких людей, дітей і колег?

Можливо ви чули, що успішні технологічні стартапери обмежують час своїх дітей у гаджетах? Топовий історик Ювал Хараррі практикує повний цифровий детокс на кілька тижнів щороку, а режисер фільму «Бетмен» Крістофер Нолан взагалі не носить з собою телефон. Як думаєте — чому? Спробуємо разом розібратися в темі цифрової залежності на базі свіжих досліджень науковців і відібраної літератури.

Вагаєтеся, чи вам потрібно відвідати цю лекцію? Пройдіть тест цифрової залежності психолога Кімберлі Янг (так, треба буде трохи попрацювати у блокнотику). Якщо результати середні й вище — приходьте!

Розглянемо:

  • психологічні причини залежності від інформації;
  • основи цифрової та медіа гігієни;
  • прості речі рятують життя: як сформувати корисні медіа-звички.

Буде цікаво — представникам креативного класу та медіа, малим підприємцям і стартаперам-початківцям, а також усім, хто сидить в мережі більше 2-3 год на день.

11 вересня (середа), 19:30, Projector, вул. Кожум'яцька, 10.

Вартість — 300 грн

Реєстрація

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск