EN
  • Это мероприятие прошло.

Лекція співзасновниці Myhelix Дарії Лосєвої. Профілактика здоров'я: як правильно «хакнути» себе, або біохакінг.

Телефон организатора

+(38)044-591-25-35
Место проведения

Креативний простір «Часопис»

Украина, Київ, вул. Льва Толстого, 3

Біохакінг — це рух у напрямку трансгуманістичної модифікації тіла задля поліпшення власних можливостей за допомогою вживлених кібернетичних пристроїв. У більш спрощеному розумінні — це оптимізація роботи розуму та тіла за допомогою використання ноотропів, дієт, тренувань, здорових звичок, стилю життя. Практики, які дозволяють дізнатися так багато про своє тіло, щоб підлаштувати його відповідно до своїх цілей і потреб.

Останнім часом все більше людей хвилює питання власного довголіття та здоров’я. Та не всі готові докладати до цього зусилля. Дехто хоче досягти абсолютного здоров’я за допомогою чудо-пігулки. Біохакінг якраз не для них.. Це довготривалий клопіткий процес дослідження свого організму та підбору зі спеціалістами персональних профілактичних заходів.

Якщо вам цікаво поекспериментувати над собою, дізнатися більше про себе, шукати нові питання та відповіді про свій організм, інвестувати час і гроші, аби наблизитися до своєї мети — здорове довголіття — тоді ця лекція для вас. Ми поговоримо про основні принципи біохакінг, покроково зрозуміємо, з чого необхідно почати цей шлях та дізнаємось, які бувають різновиди біохакінгу.

Дарія Лосєва: «Чому я розповім про біохакінг? Я давно досліджую цю тему і маю лайфхаки, якими із задоволенням поділюся.  Виросла в сім'ї лікаря. За освітою я генетик, продовжую наукову і професійну діяльність за фахом, співзасновниця компанії «Myhelix» - сервіс генетичних тестів, тренер бізнес-школи PROFI-Space.»

Дата: 28 листопада 2017 року.

Місце: креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3.

Час: 19:00 - 21:00

Мова лекції: українська.

Співорганізатори події: креативний простір Часопис та бізнес-школа Profi Space.

Вартість: 250 грн до 27.11, у день події 300 грн (гарячі напої та солодощі включено у вартість)

Для того, щоб потрапити на подію, будь ласка, придбайте квиток онлайн

Кількість місць обмежена!

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск