EN
  • Это мероприятие прошло.

LVIV BAQ CONFERENCE AUTUMN 2019

Телефон организатора

+380-66-98-44-215
Место проведения

Taurus Hotel Lviv

Lviv, пл.князя Святослава, 5

Вже 26-27 жовтня 2019 року DaKiRy святкує проведення 8-ї BAQ Conference, яка присвячена системному та бізнес-аналізу, тестуванню програмних систем із залученням доповідачів технологічно найрозвиненіших компаній України.

Конференція пройде у 2-х денному форматі, за традицією, у місті Львові. Ви зможете поспілкуватися та обмінятися досвідом із представниками великої кількості ІТ компаній з різних міст і країн. Так як, секрет успіху полягає у тому, що все, про що йшла мова на минулих конференціях, було випробувано на практиці в успішних ІТ-компаніях при реалізації складних і масштабних проектів, то й цього року ми продовжимо в тому ж руслі.
Тому, якщо Вам здається, що бізнес аналіз у Вашій компанії недостатньо ефективний, а тестування програмних систем проходить не на високому рівні – на Lviv BAQ Conferencе Вам допоможуть знайти конкретне рішення, будь це методика, чи інструмент, чи реальний “кейс” з чиєїсь практики.

26 жовтня - Business Analysts Day - 2 потоки.
Поговоримо про: аналіз і використання існуючих технік, методів та інструментів на проекті; управлінські/лідерські/базові навички; вплив ВА на бізнес; smart skills for BA; Development; Product Strategy; Architecture and Agility.

27 жовтня - Quality AssuranceDay- 2 потоки.
Поговоримо про: автоматизація тестування; тест менеджмент; функціональне тестування; тестування безпеки, розвиток та кар’єра тестувальника та ін.

Квиточки знайдете тут

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск