прислать материал
AIN.UA » Meet the Founder: Victoria Livschitz, Grid Dynamics. Lviv
  • Это мероприятие прошло.

Meet the Founder: Victoria Livschitz, Grid Dynamics. Lviv

Место проведения

готель Taurus City

Украина, Львів, м. Львів, пл. Князя Святослава, 9

Meet the Founder - це можливість поспілкуватися з Вікторією Лівшиц, засновницею ІТ компанії Grid Dynamics, в якій зараз працює понад 1000 спеціалістів.

Клієнтами Grid Dynamics є лідери світового ринку такі як Google, IAS, eBay, Microsoft, VMware, PayPal, Macy's, Kohls, American Eagle, GAP, Raymond James.

На декілька днів Вікторія приїде в Україну, щоб виступити на IT Arena 2018 та провести декілька зустрічей.

На мітапі вона поділиться, над чим працюють найбільші рітейлери США, які інновації впроваджують сьогодні та над чим будуть фокусуватись завтра, поділиться досвідом співпраці та спілкування зі світовими компаніями, розвитком бізнесу та R&D в сервісній компанії.
Під час події ви можете запитати про те, що вас цікавить, особисто.

Про спікера:

Вікторія Лівшиц - харків’янка, закінчила ХПІ по спеціалізації МехМат. Стала чемпіонкою Литви з шахів будучи ще студенткою. Після закінчення вишу, переїхала до США, де першим бізнесом стала Шахова академія.

Отримавши освіту в штатах у Case Western Reserve University з напрямку Data Science, почала працювати на позиції Software Developer в компанії Ford.

В 1997 році Вікторія долучилася до команди Sun Microsystems, одного з найбільших виробників серверів та експортних робочих станцій, відомого в якості розробника NFS та Java. Майже 10 років Вікторія працювала над продуктами компанії та була головним архітектором для корпоративних клієнтів, таких як General Motors.

2006 рік став переломним у житті, бо саме тоді було прийняте рішення відкрити власний бізнес. Так була заснована компанія Grid Dynamics.

Наразі за плечима у Вікторії 12 років управління інтернаціональною компанією, залучення клієнтів, одних із найбільших гравців американського ринку, та відкриття офісів в США, Україні, Росії, Польщі та Сербії.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: