AIN.UA » Navimotive Conference
EN
  • Это мероприятие прошло.

Navimotive Conference

Место проведения

Ultramarin, 3 поверх, "Oasis"

Украина, Київ, вул. Липківського, 1А

Запрошуємо 15 вересня у Києві відвідати Navimotive Conference – першу в Східній Європі конференцію цілком присвячену розробці програмного забезпечення для навігаційних та геолокаційних сервісів автомобільної сфери.

Реєструйся на сайті конфернції

Navimotive відбувається щороку і цьогоріч пройде вже вчетверте. Будемо обговорювати останні тренди у навігації, автономному водінні та геолокаційних рішеннях.

На наших конференціях виступають доповідачі з HERE, Maps.me, AirMap, Volkswagen, CartoDB, OsmAnd, Mapbox, FamilyInSafe, QROK та GISFile.

Серед перших цьогорічних спікерів – Георгій Ткаченко (Project Manager, QROK GmbH), Ілля Звєрєв (OpenStreetMap Expert, MAPS.ME), Олексій Скоріков (Delivery Manager, Intellias), Ігор Успеньєв (Solution Architect, GlobalLogic) та Ігор Таненков (Senior ML Engineer, GlobalLogic).

Конференція буде цікава розробникам, бізнес-аналітикам, технічними проектним менеджерам, делівері директорам, СТО, які працюють із розробкою навігаційних сервісів.

Придбати квиток

Організатор конференції – українська ІТ-компанія Intellias. Intellias заснована у 2002 році і має розробницькі офіси у Львові, Києві та Одесі. У 2017 році компанію визнано найкращим ІТ-роботодавцем серед ІТ-компаній у категорії «800+ спеціалістів» в Україні за версією DOU.ua.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Комментарии | 0

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: