EN
  • Это мероприятие прошло.

.NET fwdays'18 conference

Место проведения

Mercure Kyiv Congress Hotel

Украина, Київ, ул. Вадима Гетьмана, 6

15 квітня #fwdays збирає всіх на масштабну .NET конференцію в Україні - .NET fwdays'18. На вас чекають цікаві доповіді від українських та іноземних спікерів, Speakers’ Corner, воркшопи,  Lightning Talks, афтепаті і не тільки. Доповіді проходять українською, англійською та російською мовами.

Чудова новина. Цього року місце проведення - Конгрес Хол Mercure. Це дало нам змогу збільшити кількість учасників у 2 рази і зробити 2 повноцінні потоки доповідей!

Вартість участі:
1 800 грн (~ $ 68) - квитки, що залишилися.

20% знижка для учасників попередніх конференцій від Fwdays і 50% знижка для студентів (щоб отримати знижку, напишіть нам на [email protected], якщо ви студент денної форми навчання).

Фінальна програма вже готова! Як і раніше, вона буде присвячена не тільки розробці, але і універсальним та цікавим рішенням.

За чотири роки багато що змінилося, конференція виросла як за кількістю учасників, так і за рівнем спікерів. .NET fwdays збирає безліч вражень і відгуків від учасників. Атмосферу конференції ви можете відчути, переглянувши наступне відео.

Завдяки Speakers' Corner ми можемо відповісти  на питання «навіщо ходити на конференції, коли можна і в інтернеті все дізнатися». Все просто: щоб особисто поставити ваше конкретне запитання. Що ж, на .NET fwdays для цього створені всі умови. Тепер жодне питання не потоне в таймінгу.

Якщо у вас виникнуть  питання - пишіть в коментарях або нам пошту: [email protected]

Слідкуйте за анонсами: Facebook, Telegram, Twitter, Instagram!

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск