прислать материал
AIN.UA » Конкурс Open Data Challenge_Consultation Night
  • Это мероприятие прошло.

Конкурс Open Data Challenge_Consultation Night

Место проведения

Новий коворкінг Platforma

Украина, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 19-21, 4-й поверх

Триває прийом заявок на Open Data Challenge — національний конкурс проектів на основі відкритих даних. Це дійсно виклик – створити не лише інноваційний проект, а й використати для цього відкриті дані. Професійна інкубаційна програма в Києві й призовий фонд 1, 5 млн гривень стануть достойною винагородою учасникам.

Аудиторія конкурсу: не лише ІТ спеціалісти, а й підприємці, громадські активісти, дизайнери й усі, хто має ідеї щодо використання великих масивів відкритих даних. Одна із вимог – розробка сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства. Детальніше про конкурс на сайті, коротке відео дивіться тут.

Протягом двомісячного етапу інкубації фіналісти Open Data Challenge працюватимуть над розробкою бізнес-планів, прототипів своїх продуктів і сервісів, а також протестують їх для групи користувачів. Учасникам з інших міст забезпечується проживання в Києві на період програми.

Жюрі – представники партнерів-організаторів: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), UK aid – проект фінансової підтримки уряду Великобританії, Фонд "Євразія", Фонд "Східна Європа", Державне агентство з питань електронного урядування та 1991 Open Data Incubator – відбиратимуть проекти на інкубацію. Фінальний етап – вибір трьох кращих проектів після інкубації, що отримають фінансування у розмірі 400, 500, 600 тис грн – буде здійснено з представником лондонського Оpen data institute.

Приходь на зустріч-консультацію в 1991 Open Data Incubator!

Денис Гурський, засновник 1991 та Катерина Оніліогву, керівник напрямку відкритих даних проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» розкажуть більше про відкриті дані: як створити бізнес на їх основі, як доопрацювати свій проект та підготувати заявку для участі в конкурсі! Нагадаємо, крайній строк подачі заявок 24 червня.

Вхід вільний, реєстрація обов'язкова

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0
Noticed a mistake? Please select and press Ctrl + Enter to report.

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Поиск

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: