EN
  • Это мероприятие прошло.

Open Serverless Community Meet-up

Место проведения

Fabrika.Space

Харьков, ул. Благовещенская, 1

Запрошуємо 21 серпня, у середу, завітати на Serverless Community Meet-up у Харкові.
На вас чекають доповіді від

Олександра Оньші, Software Engineer @EPAM,
Дмитра Скорнякова, Software Engineer@EPAM

Про що доповідь Дмитра:
Serverless більше не є невідомою і таємничою технологією. Тепер у нас є багато розповідей про сучасність і гнучкість такого типу додатків. На жаль, більшість цих історій закінчилася на етапі POC з використанням лише декількох функцій/лямбд , тому недоліки недоліки цього підходу не були висвітлені. Ми поговоримо про складні моменти на початку використання Serverless підходу - міграція з монолітного додатку на безсерверну архітектуру. Ми висвітлимо наш досвід використання передових практик Serverless розробки, розглянемо болючі підводні камені на нашому шляху та інструменти й методику, що допомогли нам вирішити проблемні питання. Крім того, ми поділимося лайфхаком, як не застрягти в постійній актуалізації продукту і продовжувати розвивати його.

Кому буде цікаво:
Доповідь буде цікавою для розробників, DevOps інженерів та архітекторів, які вже мають уявлення про Serverless технології та прагнуть дізнатись про досвід їх використання.

Про що доповідь Олександра:
Serverless наразі як солодка цукерка для програмістів. Існує безліч плюсів цієї новомодної технології: утилізація обчислювальних потужностей бекенду за вимогою, авто-масштабування кероване амазоном, білінгова модель “плати за виконання”. Девелопери та DevOps інженери не повинні більше турбуватися про конфігурування серверів, оновлення операційних систем та необхідного програмного забезпечення для системи, яка працює на серверах. Просто напишіть бізнес-логіку, розгорніть її в AWS Lambda, і це все. Все працює. Проте, ми всі знаємо, що в світі немає магії. Ця історія - про розробку Serverless продукту маленькою командою, яка зіткнулася з челеджами під час його розгортання та про те, як знайти ідеальний баланс між девелопером та девопсом у собі.

Кому буде цікаво?
Доповідь буде цікавою для розробників, DevOps інженерів та архітекторів, які вже мають уявлення про Serverless технології та прагнуть дізнатись про досвід їх використання.

🕖 Розклад заходу:

18.30 – 19.00 Реєстрація
19.00 – 19.45 "How easily jump into serverless? Migration from monolith to AWS Lambda" від Дмитра Скорнякова
19.45– 20.00 Перерва на каву
20.00 - 20.45 "Serverless project deployment evolution. Developing own deployment tool" від Олександра Оньші

Щоб взяти участь у заході, Вам потрібно зареєструватись.
Участь безкоштовна, але попередня реєстрація обов'язкова☝

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск