EN
  • Это мероприятие прошло.

Open Tech Week: Big Data Meetup

Телефон организатора

+38 (067) 573 43 74
Место проведения

Офіс Sigma Software

Львів, вул. Наукова. 7д, БЦ "Оптіма-Плаза"

Запрошуємо на благодійний Big Data мітап у рамках Open Tech Week від Sigma Software.

З 20 по 24 травня компанія Sigma Software запрошує ІТ спільноту Львова на серію благодійних заходів Open Tech Week. Щовечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери представлять свої доповіді з різних напрямків.

23 травня відбудеться зустріч для JavaScript розробників. Будемо раді бачити тебе в офісі Sigma Software, вул. Наукова, 7Д, БЦ «Оптіма-Плаза».

Цього вечора наш зручний і затишний Sigma Club стане майданчиком для обміну досвідом і нових знайомств. На вас чекають дві доповіді, неформальне спілкування і смачна вечеря.

Наші доповідачі:

Денис Пишьєв, Senior Software Developer в Sigma Software. 8+ досвіду в розробці програмного забезпечення, останні три з них працює над рішенням data warehouse для однієї з найбільших ad-tech компаній. Цікавиться Scala і функціональним програмуванням в цілому і в застосуванні до BigData конкретно. Денис дотримується системного підходу для контролю, пом’якшення та запобігання виробничих інцидентів для більшого блага.

Тема: Байки із пожежного депо або як працює Big Data в Sigma Software.

Великі дані, великий деплой і велика відповідальність у малій команді? Пізні нічні дзвінки та паніка в Slack? Ми також там були і винесли урок як діяти в таких випадках і як взагалі з цим жити. В своїй доповіді Денис на прикладі реальних кейсів розповість що робити, коли щось пішло не так і як цього можна уникнути.

Мова – російська.

Борис Трофімов, Solution Architect в Sigma Software. Має більше 16 років досвіду в ІТ, лектор в Одеському національному політехнічному університеті, співорганізатор і спікер одеських Java і Mobile User Groups, експерт Java і Mobile технологій, постійний спікер на великих українських конференціях.

Тема уточнюється.

Мова доповіді – російська.

Програма зустрічі та черговість доповідей буде опублікована пізніше, слідкуйте за новинами.

Приходь о 19:00! Для початку – неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи.

Перша доповідь стартує о 19:30. Адреса: вул. Наукова, 7Д, БЦ «Оптіма Плаза».

Вартість – 150 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Крила Надії» на придбання реактивів для онкохворих дітей.

Більше інформації та актуальна програма на сторінці заходу в Facebook.
Реєстрація обов’язкова.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск