EN
  • Это мероприятие прошло.

Open Tech Week: Mobile meetup

Телефон организатора

+38 (067) 573 43 74
Место проведения

Офіс Sigma Software

Львів, вул. Наукова. 7д, БЦ "Оптіма-Плаза"

Запрошуємо на благодійний Mobile мітап у рамках Open Tech Week від Sigma Software.

З 20 по 24 травня компанія Sigma Software запрошує ІТ спільноту Львова на серію благодійних заходів Open Tech Week. Щовечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери представлять свої доповіді з різних напрямків.

22 травня відбудеться зустріч для JavaScript розробників. Будемо раді бачити тебе в офісі Sigma Software, вул. Наукова, 7Д, БЦ «Оптіма-Плаза».

Цього вечора наш зручний і затишний Sigma Club стане майданчиком для обміну досвідом і нових знайомств. На вас чекають дві доповіді, неформальне спілкування і смачна вечеря.

Наші доповідачі:

Антон Огарков, Software Developer в Sigma Software. Працює в галузі вже майже 8 років. Займався проектами самої різної складності: від візиток до проекту з інтеграцією нативних UI частин в Unity проект.

Тема доповіді: Модульність в iOS проектах: власний досвід і чому це майже завжди хороша ідея.
Наразі назріває здоровий тренд на модульність в мобільних додатках. Хоч він і не такий хайповий, як Coordinator або патерни для поділу логіки та інтерфейсу, але він дуже допомагає програмістам розділяти області відповідальності і тримати складність коду під контролем. Про це і поговоримо в ході доповіді.

Мова – російська.

Павло Захаров, Senior iOS Developer at Intellias. Павло займається iOS розробкою вже більше 5 років. Має досвід розробки складних корпоративних рішень для iOS в різних областях, а також працював над деякими успішними стартапами. Останній проект – це рішення підприємства для відстеження доставки вантажів фургонами, яка значною мірою спирається на рамки RxSwift і RxCocoa і шаблон MVVM.

Тема доповіді: RxSwift Essentials. Реактивне програмування – це парадигма програмування, яка представляє всі дані як статичні або динамічні потоки даних. На доповіді Павло познайомить вас з основними концепціями реактивного програмування, такими як Observables, Subjects тощо. Також продемонструє реальні приклади використання підходу ReactiveX з RxSwift та RxCocoa.

Мова доповіді – українська.

Програма зустрічі та черговість доповідей буде опублікована пізніше, слідкуйте за новинами.

Приходь о 19:00! Для початку – неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи.

Перша доповідь стартує о 19:30. Адреса: вул. Наукова, 7Д, БЦ «Оптіма Плаза».

Вартість – 150 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Крила Надії» на придбання реактивів для онкохворих дітей.

Більше інформації та актуальна програма на сторінці заходу в Facebook.
Реєстрація обов’язкова.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск