EN
  • Это мероприятие прошло.

Open Tech Week: .NET meetup

Телефон организатора

+38 (067) 573 43 74
Место проведения

Офіс Sigma Software

Львів, вул. Наукова. 7д, БЦ "Оптіма-Плаза"

Запрошуємо на благодійний .NET мітап у рамках Open Tech Week від Sigma Software.

З 20 по 24 травня компанія Sigma Software запрошує ІТ спільноту Львова на серію благодійних заходів Open Tech Week. Щовечора протягом п’яти днів провідні експерти компанії та запрошені спікери представлять свої доповіді з різних напрямків.

20 травня відбудеться зустріч для .NET інженерів. Будемо раді бачити тебе в офісі Sigma Software, вул. Наукова, 7Д, БЦ «Оптіма-Плаза».

Цього вечора наш зручний і затишний Sigma Club стане майданчиком для обміну досвідом і нових знайомств. На вас чекають дві доповіді, неформальне спілкування і смачна вечеря.

Наші доповідачі:

Павло Голубович, тех лід в компанії N-iX, на .NET писав впродовж всієї кар’єри. Розробляв на основі .NЕT та .NET Core рішення для вебу, десктопу та  мобайлу. Є активним участником Львівського .NET комьюніті.

Тема доповіді: .Net Core 3.0. What’s inside?

Нещодавно у світ вийшла нова ітерація .NET Core, тож в ході зустрічі Павло розповість що змінилось, чи варто переходити і які наступні кроки чекають на нас.

Мова доповіді – українська.

Владислав Плотнік, .NET тім лід в Sigma Software, має 13 років досвіду розробки на платформі .NET. Професійні інтереси включають веб-розробку, орієнтуючись на доменний дизайн та мікросервіси. Намагається відкривати для себе нові технології для досягнення мети найбільш ефективним способом.

Тема доповіді: Створення масштабованого веб-додатка за допомогою React і TypeScript.
Як розробники .NET, ми не можемо ігнорувати величезну популярність JavaScript. Відбувся вибух JavaScript-фреймворків з широкими можливостями для розробки сучасних динамічних веб-додатків. Тим не менш, багато ажіотажу і суперечливих думок ускладнюють вибір. З доповіді ви дізнаєтеся, як ми зробили свій вибір, які плюси і мінуси обраної технології і яких результатів ми досягли після року розробки корпоративного веб-додатка.

Мова доповіді – російська.

Програма зуcтрічі та черговість доповідей буде опублікована пізніше, слідкуйте за новинами.

Приходь о 19:00! Для початку – неформальне спілкування та вечеря, а потім перейдемо до справи.

Перша доповідь стартує о 19:30. Адреса: вул. Наукова, 7Д, БЦ «Оптіма Плаза».

Вартість – 150 грн, які будуть перераховані у благодійний фонд «Крила Надії» на придбання реактивів для онкохворих дітей.

Більше інформації та актуальна програма на сторінці заходу в Facebook.
Реєстрація обов’язкова.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск