EN
 • Это мероприятие прошло.

P&G Tech Champ

Место проведения

Procter & Gamble Ordzho Plant

м. Покров, Дніпропетровська область, вул. Уральська 1А

Мрієш поринути у світ сучасних технологій, інновацій, лідерства та випробувати себе в ролі головного інженера P&G? Прояви себе разом з P&G Tech Champ!

P&G Tech Champ - це кейс-чемпіонат для студентів технічних спеціальностей. Для участі Вам не потрібна команда - перший етап індивідуальний! Всі фіналісти отримають цінні подарунки та сертифікати P&G.

Найкращі учасники зможуть стати частиною команди P&G в якості інтерна та реалізувати свої ідеї у реальному проекті!

 

Вимоги до учасників:

 • студенти технічних напрямків 3-6 року навчання або нещодавні випускники (до 3 років включно після випуску)
 • знання англійської мови на середньому або вищому рівні

 

Інтерес для учасників:

 1. Особиста зустріч з командою P&G: Познайомся з командою P&G та відвідай найбільше виробництво P&G в Україні. У форматі коучингу ти отримаєш професійні поради і навчання.
 2. Фірмові сертифікати: Усі учасники фіналу отримають фірмові сертифікати P&G, які слугуватимуть гарним доповненням до CV.
 3. Цінні подарунки: Усі фіналісти отримають цінні призи від компанії.
 4. Оплачуване стажування: Продемонструй своє рішення експертам світового класу, стань найкращим і отримай Job Offer на оплачуване стажування у провідній FMCG-компанії.

 

Етапи чемпіонату:

 • 10 січня: Офіційний старт реєстрації. Лист з інструкціями щодо першого кроку надійде на e-mail, вказаний при реєстрації
 • 1 березня:Дедлайн першого кроку. Кожен зареєстрований учасник повинен завершити етап онлайн-оцінювання до 1 березня. Інструкції та посилання на онлайн-оцінювання буде надіслано на твій e-mail після подання заявки на P&G Tech Champ.
 • 1-18 березня: Відбір фіналістів. Фіналістів буде обрано на основі результатів попередніх етапів
 • 18 березня: Оголошення фіналістів. Публікація списку учасників, які будуть запрошені до фіналу
 • 28-29 березня: Фінал: У тебе буде 2 дні захопливого занурення у сучасне високотехнологічне виробництво на найбільшому заводі P&G в Україні у місті Покров для розробки інноваційного рішення в команді студентів найкращих технічних вишів України. Як бонус: ти поринеш в унікальну атмосферу роботи в P&G. 

Витрати на дорогу, проживання та харчування покриває P&G.

Лайк
0
Твит
0
Нравится
0
+1
0
Linkedin
0

Комментарии | 0

Поиск